Zavřít reklamu
  • Stahování hudby do Spotify #41866

    Dobrý den, našla jsem na Vaší webové stránce povedený návod jak si nahrát vlastní hudbu do spotify. https://samsungmagazine.eu/2017/01/27/navod-vime-jak-do-spotify-nahrat-vlastni-hudbu-zarucene-se-hodi/
    Prošla jsem celý návod, ale chyba nastane ve chvíli, kdy dám tlačítko stáhnout playlist a nic se nezačne stahovat i když mám zapnutá data i internetové připojení dohromady, mám povolené stahování bez wifi a stále se hudba nestahuje. Můžete mi s tím pomoci prosím? Děkuji

    Stahování hudby do Spotify #41871

    řekl bych, že jsi nepochopila, že se jedná o přehrávání místních a tebou do telefonu uložených souborů, žádné stahování ze Spotify na tohle není, je to jako by sis uložila svoji vlastní hudbu do jakéhokoli přehrávače v telefonu

    Stahování hudby do Spotify #41882

    Marek píše:
    řekl bych, že jsi nepochopila, že se jedná o přehrávání místních a tebou do telefonu uložených souborů, žádné stahování ze Spotify na tohle není, je to jako by sis uložila svoji vlastní hudbu do jakéhokoli přehrávače v telefonu

    Marku, nejsem si jistá, jestli jsi četl návod přiložený v odkazu, ale ve Spotify je možnost přidat zdroj své vlastní hudby, tato možnot je možná pouze u PC aplikace. A návod říká, že po přidání vlastního zdroje z PC se mají soubory natáhnout do nově vytvořeného playlistu a tento playlist stáhnout do offline režimu v mobilním zařízení. Ale stahování do offline režimu nefunguje ani v PC aplikaci a nejde ani v telefonu a mě zajímá proč to nejde, když to je v návodu napsané a lidé píšou, že to funguje, tak bych chtěla zjistit, co dělám špatně.

    Jště jednou díky

    Stahování hudby do Spotify #41901

    no, to je jako skrabat se levlu rukou za pravym uchem, e pokud to nekkmu vyhovuje, tak proc ne.

    Stahování hudby do Spotify #41927

    Nedivím se, že nejsi schopen mi pomoct s technickou věcí tohoto ražení, když nedokážeš ani pořádně psát. No, půjdu si pro radu k někomu chytřejšímu a ochotnějšímu. Vaše fórum, nebo alespoň někteří ''rádci'' jsou naprosto k ničemu.

    Stahování hudby do Spotify #41928

    jj, na hloupy dotaz nemuzes dostat chytrou odpoved 😉

Odpověď na: Stahování hudby do Spotify

celý text

.