Zavřít reklamu
  • Různé ceny AirPods #40441

    Díval jsem se na heureku, a zjistil, že některé menší eshopy prodávají Airpods 2019 za poměrně menší cenu (3800) než větší, známé eshopy (4800). Čísla produktu jsou stejná, rád bych se zeptal, jestli se jedná jen o přirážku větších obchodníků, nebo jsou ty levnější airpods nějaký podvod.

    Různé ceny AirPods #40445

    S tou cenou je to opravdu různé, sice bych to v neověřeném eshopu nekupoval, ale airpody 2019 s H1 čipem prodávají stále s pouzdrem první generace i na apple store, takže někde se to dá sehnat i levněji. Mrkni se na moje diskuze, ohledně airpods pro. Najdeš tam registraci do datartu na VIP, tam se tan cena také dost pohybovala pod standartní prodejní cenou.

    Různé ceny AirPods #40476

    já jsem zase hodně na vážkách co si myslet o cenové politice Mobilní pohotovosti... ty jejich ceny, ať už iphonů nebo příšluška, jsou hodně pěkný, mívají bezkonkurenční akce, hodně cpou do marketingu, ale popravdě název e-shopu, ani recenze na heurece ve mě moc důvěry nevzbuzují..

    Různé ceny AirPods #40485

    Dnes jsem kupoval Airpods 2. generace za 3755, ověřil jsem jsi sériové číslo na apple.com a vše sedí.

    Různé ceny AirPods #40487

    Vím, že první co si řeknete je, že u nás MP inzeruje ve velkém a přece na ně tedy logicky nic než chválu nemohu napsat. Ale upřímně řečeno nemám žádnou zkušenost se zbožím, které je takzvaně second hand, ale co se týká nových produktů, neznám nikoho, kdo by měl problém. Prostě je to pořád jen krabička ve které je produkt, nic víc od toho nejde čekat a nic míň naopak nedostanete. MP jede na objemy, nikoli na marže, ale jde jim o to prodat za nižší marže co největší počet kusů. Je to prostě jen obchodní strategie. Osobně za ně ručím a není s nimi žádný problém.

    Různé ceny AirPods #40496

    David píše:
    Dnes jsem kupoval Airpods 2. generace za 3755, ověřil jsem jsi sériové číslo na apple.com a vše sedí.

    z jakeho eshopu?

    Různé ceny AirPods #40497

    Roman píše:
    Vím, že první co si řeknete je, že u nás MP inzeruje ve velkém a přece na ně tedy logicky nic než chválu nemohu napsat. Ale upřímně řečeno nemám žádnou zkušenost se zbožím, které je takzvaně second hand, ale co se týká nových produktů, neznám nikoho, kdo by měl problém. Prostě je to pořád jen krabička ve které je produkt, nic víc od toho nejde čekat a nic míň naopak nedostanete. MP jede na objemy, nikoli na marže, ale jde jim o to prodat za nižší marže co největší počet kusů. Je to prostě jen obchodní strategie. Osobně za ně ručím a není s nimi žádný problém.

    prodavají i nové zboží, třeba ty airpody

    Různé ceny AirPods #40647

    martaaaaa píše:

    Roman píše:

    Vím, že první co si řeknete je, že u nás MP inzeruje ve velkém a přece na ně tedy logicky nic než chválu nemohu napsat. Ale upřímně řečeno nemám žádnou zkušenost se zbožím, které je takzvaně second hand, ale co se týká nových produktů, neznám nikoho, kdo by měl problém. Prostě je to pořád jen krabička ve které je produkt, nic víc od toho nejde čekat a nic míň naopak nedostanete. MP jede na objemy, nikoli na marže, ale jde jim o to prodat za nižší marže co největší počet kusů. Je to prostě jen obchodní strategie. Osobně za ně ručím a není s nimi žádný problém.

    prodavají i nové zboží, třeba ty airpody

    https://www.suntech.cz za 3755

    Různé ceny AirPods #41119

    Kupoval někdo i verzi PRO na https://www.suntech.cz ?
    Mají je skladem... Což nikde jinde v "ofiko" shopech není...

    Díky za info

Odpověď na: Různé ceny AirPods

celý text

.