Zavřít reklamu
  • Homepod Mini vs. Lamax Sound 2 Max #52697

    Dobry den, chcel by som sa spytat, ci niekto nema nejake skusenosti s HomePod mini. Rozmyslam nad nim do bytu do obyvacky ako reproduktor na prehravanie hueby z Apple Music. Moj znamy mi poradil Lamax Sound 2 Max, ktory ma vykon 2x25W. Nevie niekto aky vykon ma HomePod mini a ci bude stacit do mensej obyvacky ? Dakujem za vsetky reakcie

    Homepod Mini vs. Lamax Sound 2 Max #52703

    Dobrý den,

    já osobně mám HomePod mini v obýváku (cca 25m2), ale používám ho hlavně jako centrum pro osvětlení.
    Jako reproduktor si nemyslím, že je ideální. Možná dva kusy ve stereu připojené k TV, ale i tak….

    Při nižších hlasitostech hraje docela pěkně, ale čím vyšší hlasitost - tím mi zvuk přijde zkreslenější.
    Dovedl bych si jej představit třeba na nočním stolku na poslech před spaním apod, nebo podkres při práci na počítači. Mám v plánu jeden pořídit do kuchyně, kde může hudba zpříjemnit vaření. Určitě ale není na nějaké hlučné tuc tuc 🙂

    A bavíme-li se o Wattech… mám srovnání s monitory 2x20W a ty bez problému ozvučí celou obývací místnost i pro menší oslavu s přáteli. HomePod mini nikoli.

    Homepod Mini vs. Lamax Sound 2 Max #52707

    Dakujem za odpoved 🙂 my ho vlastne budeme pouzivat iba v apartmane na horach, ke chodime pocas zimy. Doteraz sme pouzivali JBL Go alebo Sony SRS-XB12 k ozvuceniu obyvacky, aby sme mali aspon nejaku hudbu. Urcite to nebudeme pouzivat na nejake hlasne tuc-tuc. Este by ma zaujimalo, ako su na tom basy. Hra ako plechovka alebo to ma normalne basy ? Nehladam nic extra, ale ci uz za tu cenu sa neoplati radsej HomePod mini. Nam to bude uplne stacit na ozvucenie obyvacky, aby sme v nej mali hudbu, urcite cez to nebudeme pozerate nejake filmy, robit party a pod. 😀

    Homepod Mini vs. Lamax Sound 2 Max #52709

    Bacha - na homepod potrebujes solidny router. Nefunguje to cez bluetooth ako jbl.. čož je imho najväčší nedostatok homepodov

    Homepod Mini vs. Lamax Sound 2 Max #52710

    Basy moc neslyším a upřímně, chtěl-li bych to opravdu používat jen jako reproduktor, zvolil bych něco jiného. Jedna z nevýhod je i ta, že HomePod mini nemá myslím klasické Bluetooth, jak píše Filip, ale jen AirPlay. Takže podle mě né každý má možnost se k HomePod připojit.

    Další nevýhoda je ta, že HomePod nemá baterii, takže je potřeba jej mít pouze na jednom místě.

    Jinak řečeno, HomePod stojí to co stojí kvůli Siri a ekosystému Apple. Možnost pomocí něj ovládat celý HomeKit. Nikoli proto, že je to dobrý reproduktor. Funkce reproduktoru je dle mne až na druhém místě.

    Homepod Mini vs. Lamax Sound 2 Max #52714

    Velmi dakujem za vsetky reakcie. Nakoniec tak teda idem po tom Lamax repraku.

Odpověď na: Homepod Mini vs. Lamax Sound 2 Max

celý text

.