Zavřít reklamu
  • Opera mini #46767

    Pěkný den. Měl jsem iPhone 6 a nyní 12. Dříve jsem brouzdal na netu přes aplikaci Opera mini a ta nyní na iphone 12 blbne. Klasická Opera co jsem si stáhl, tak ta již asi nemá žádnou úsporu na datech. Poradí někdo co s tím, již mě nestačí vůbec data. Dříve na měsíc a nyní zachvilku pryč. Vše mám vypnuto, vyloženě to sežere Opera. Opera mini je tak říkajíc i nějak graficky rozložená a sama id sebe se zřeba i zavře. Existuje nějaká obdoba na úsporu dát a nebo mám porouchaný nový iPhon. Poradíte někdo prosím?

    Opera mini #46775

    Nejjednodušší je větší datový tarif 😁

    Opera mini #46777

    problem je ze neustale experimentujes najlepsi je safari co sa tyka ios naknstaluj adguard ktory ti zablokuje reklamy a hned sa ti znizi aj datovy prenos, opera uz je davno za zenitom

    Opera mini #46778

    Já mám Operu na PC od r. 2005 a bez problémů. Včera jsem ji nainstaloval na iPhone a je rychlá jako blesk. Jinak jsem celou dobu, co mám iPhone, od r. 2016, používal Safari a AdGuard pro na blokování reklam. AdGuard funguje napříč systémem, Opera má i vestavěný adblock. Každému, co mu vyhovuje. Už je možné zvolit si výchozí prohlížeč, tak stačí vyzkoušet, co bude vyhovovat, Safari, Opera, Edge, Firefox, Maxthon ...

Odpověď na: Opera mini

celý text

.