Zavřít reklamu
  • Doporučení na servis Macbooku Pro #46703

    Zdravím všechny,
    na mém Macbooku Pro Touchbar 2016 15'' začala blbnout baterka, počítač se sám vypíná na cca 45%, nahoře v liště mi u baterky ukazuje "service recommended", tak jsem se rozhodl, že to nějak vyřeším plus si nechám i vyčistit vnitřek.

    Počítač je z roku 2016, takže logicky není v záruce.

    Co jsem se díval, tak buď to můžu dát do autorizovaného (např. iStyle), kde za to budou chtít 6800 + 1000 korun za čištění, nebo do neautorizovaného (např. apple Guru) asi za 2800 korun + 500 za čištění.

    Normálně bych nad tím nepřemýšlel a hodil to rovnou do autorizovaného servisu, ale ten rozdíl mě přece jenom nutí přemýšlet 😀 A protože vím, že u těch neautorizovaných servisů to je mnohdy tak, že jeden může být skvělej a druhej naprosto příšernej, tak jsem se chtěl zeptat:

    – Jestli myslíte, že je úplná blbost, dát to opravit do neautorizovanýho servisu, nebo je to v pohodě.
    –A jestli nemáte tip na nějakej dobrej servis, se kterým máte osobní zkušenost, ideálně přímo s výměnou baterky. Nejlíp Praha/Brno.

    Díky!

    Doporučení na servis Macbooku Pro #46752

    Já bych to radši dal do autorizovaného servisu. Budete mít jistotu že tam máte originální komponenty a dobře odvedenou práci.

Odpověď na: Doporučení na servis Macbooku Pro

celý text

.