Zavřít reklamu
  • Koupě iPhone 6s nebo 6 plus #637

    Dobrý den, původně jsem měl iPhone 3G potom bohužel pár let 5,5" Lenovo a teď mam iPhone 5S, který jsem dostal před půl rokem jako dárek. Mam jej půl roku a stále jsem si nezvykl na tak malý displej (kdyz píšu je to horor a klikám neustále vedle nebo více kláves dohromady). Tak jsem se rozhodl si pořídit větší iPhone. Bohužel nemám zase tolik peněz na nový telefon (čekám na nové Macy) a tak se rozhoduji mezi iP6s nebo iP6Plus. Radši bych chtěl co největší (i na nějaké sledování filmu (misto iPadu)), ale je starší a horší a slyšel jsem, že mívá problémy s ohybabanim a s displejem. 6s ma podle me 5 výhod: 3D Touch, foťák (live photos), procesor, RAM, Touch ID 2. generace. A 6 plus ma aoutomaticke ostření zase. Nejvíc mne vadí ten 3D Touch a vetsi RAMka, zbytek bych prekousl. Nejlepší by pro me byl iP6S Plus ten ma velikost iP 6Plus a výbavu iP6s, ale ten je pro me bohužel příliš dráhy... Oba dva tyto telefony mají jistá + i - a teď babo raď! Je to pro me těžké rozhodování tak Vás všechny prosím o Vaše zkušenosti a rady .

Odpověď na: Koupě iPhone 6s nebo 6 plus

celý text

.