Zavřít reklamu
  • Co koupit? 13 nebo 14? #51007

    Ahoj,

    nechci davat moc penez za telefon, ale take nechci uplne starou verzi. Rozhoduji se tedy mezi iphone 13 a 14. Vidite nekdo nejaky zasadni rozdil mezi nimi? Me se to moc nedari. Nasla jsem akorat nepatrne lepsi baterii, sos rezim pri nehode a to je asi tak vse?
    Prosim o radu a dekuji 🙂

    Co koupit? 13 nebo 14? #51017

    Blíže napiš jestli basic nebo PRO verzi.
    Basic mají chip 15 a pro nový 16, ale obecně bych šel do iP 13Pro.

    Co koupit? 13 nebo 14? #51021

    Já bejt tebou tak za tu cenovku se nevyplatí ani jeden tak ani nekupuju . Jsou to vyhozený peníze. Platit 26K za iOS a nudnej design je moc 🙂 stejne tak i u iPhone 13 🙂

    Co koupit? 13 nebo 14? #51022

    Jediný co se ti tak vyplatí sledovat hodně inzeráty a až uvidíš inzerát od někoho, kdo neřeší peníze a nabízí iPhone 13 Pro za 15 tisíc jen proto aby se ho rychle zbavil , tak nepřemýšlej a skoč po tom , to jediný se ti vyplatí , jen to chce hodně štěstí 😊

    Co koupit? 13 nebo 14? #51025

    Nechci moc davat penez za telefon a rozhodovani mezi 13 a 14 je porad dost penez

    Sam jsem cekal na 14cku a muj favori je 13mini

    Co koupit? 13 nebo 14? #51051

    Urcite resim basic verze. Ty pro jsou moc drahe a telefon z druhe ruky nechci. Nemam s tim dobre zkusenosti. Zatim to vidim na 13mini z duvodu velikosti. Mezi 13 a 13 mini krome velikosti a baterie rozdil zadny neni, ze?

    Co koupit? 13 nebo 14? #51052

    Myslim ze ne

    Hlavne 13mini mi prijde svou velikosti i hezci, normal 13 je takova uz dost
    Kolega ma 13pro zaklad, ale to uz je zas strasne tezkej telefon...

    Hlavne se nejak podrazilo
    Minuly tyden se dala na mobilpohotovosti koupit 13mini za 17.600 a ted 18.000

    Strasne lidi cekalo na ceny a specifikaci 14ctek a jelikoz 14mini neni tak se asi i zvedne prodej 13mini

    Co koupit? 13 nebo 14? #51053

    Apple na ofiko strankach ma 13 mini za 19 900 kc. To si myslim, ze za tuto cenu vysla pred rokem jako novinka.

    Co koupit? 13 nebo 14? #51054

    Janča píše:
    Urcite resim basic verze. Ty pro jsou moc drahe a telefon z druhe ruky nechci. Nemam s tim dobre zkusenosti. Zatim to vidim na 13mini z duvodu velikosti. Mezi 13 a 13 mini krome velikosti a baterie rozdil zadny neni, ze?

    Jestli opravdu půjdeš do mini jako jen z důvodu velikosti tak to chápu, jestli budeš přemýšlet na 6,1" tak jdi do 13Pro. Cenově to nebude takový ranec jak 14Pro ale oproti 14 basic je to lepší skrze fotomodul, chip mají stejný.

    Co koupit? 13 nebo 14? #51056

    Mám 13 Mini a je úžasný ohledně velikosti a výdrž je dostatečná. Hravě vydrží 1 den. Za mě tedy 13 Mini, nebo klidně i 13, pokud oželíte detekci havárie a slabší baterii. Cena je 17.990 za Miniho např. v Datartu, nebo ca 20k za klasický 13.
    Dávat 26,5k za 14 mi přijde zbytečné.

    Co koupit? 13 nebo 14? #51059

    A vyplatí se teď kupovat, nebo v příštích týdnech půjde cena 13 Basic dolů?

    Co koupit? 13 nebo 14? #51060

    Určitě ceny asi trochu dolů půjdou, alespoň v minulých letech tomu tak bylo. Budou různé slevové akce před Vánoci, Black Friday atd. Ovšem nebude to asi tak masivní a výrazné, jako v minulých letech díky vysoké inflaci....

    Co koupit? 13 nebo 14? #51061

    Moc všem děkuji. Objednala jsem nakonec 13 mini. Vyhrála velikost a i cena.
    Hry nehraji takže mi jde jen o volání, smsky, soc. sítě, brouzdání na internetu a sem tam nějaké to focení z výletů, tak by to mohlo stačit.
    Nemáte někdo zkušenosti s přenosem dat ze starého iPhonu do nového iPhonu? Jak na to? Nechce se mi nastavovat telefon úplně od nuly a na iCloudu na zálohu nemám místo.
    Předem děkuji za rady!

    Co koupit? 13 nebo 14? #51062

    Ideální je z mého hlediska zazálohovat telefon pomocí i-Tunes do PC, poté nový telefon nastavit jako nový, sesynchronizovat s iCloudem a doinstalovat aplikace.
    Má to samozřejmě nevýhody, stráví se s tím pár hodin času, ale hlavně výhody - do telefonu se nenatahá "bordel" z minulého (a že tam nějaký je, o tom žádná...). Zejména pokud se již dlouho nenastavoval nějaký předchozí jako nový.
    Já to tak dělám každý rok, co kupuji nový.
    Kromě toho si člověk vše osahá, zjistí co kde má jak nastavené a projde si to.
    Jinak v druhém případě se prostě nový telefon dá obnovit ze zálohy z i-Tunes a je to.

    Co koupit? 13 nebo 14? #51064

    Janča píše:
    Moc všem děkuji. Objednala jsem nakonec 13 mini. Vyhrála velikost a i cena.

    Hry nehraji takže mi jde jen o volání, smsky, soc. sítě, brouzdání na internetu a sem tam nějaké to focení z výletů, tak by to mohlo stačit.

    Nemáte někdo zkušenosti s přenosem dat ze starého iPhonu do nového iPhonu? Jak na to? Nechce se mi nastavovat telefon úplně od nuly a na iCloudu na zálohu nemám místo.

    Předem děkuji za rady!

    Tak staci si zaplatit 25,-Kc za 50GB icloud, nebo uz ani tam neni misto?
    Pripadne 80,-Kc za 200GB a pak to zase omezit...

Odpověď na: Co koupit? 13 nebo 14?

celý text

.