Zavřít reklamu
  • 13Mini a 13(Pro) #50428

    Prodávám, resp. zbavuji se S22 a chtěl jsem pořídit iP13 Pro. Ještě mě ale při výběru napadlo, že bych mohl klidně sáhnout i po 13 Mini.
    Abych to vysvětlil... mám a používám už asi 3/4 roku iPad 9. generace 10.1. Takže nepotřebuji nutně pořád mít v ruce velký telefon s velkým displejem.
    Chci špičkový foťák s videem a to si myslím mi splní i ono Mini. Jen by mě zajímalo, pokud by mi někdo mohl zodpovědět...
    Vlastnili jste někdo jak Mini, tak i 13(Pro), aby jste dokázali porovnat jejich používání v praxi, ať už s ohledem na velikost displeje, výdrže a foťáků? Zda vás něco u Mini neomezovalo, něco vám nescházelo?
    Přeci jen to je už 3/4 roku od vydání, tak by mohly nějaké zkušenosti již být.
    Kdo vlastnil oba a trošku by popsal svoje zkušenosti a u čeho nakonec zůstal a proč. Je mi jasné, že každý jsme jiný, každý používáme telefon jinak a každý má jiné priority a potřeby, nicméně jsem doufal, že se zde obejví pár méně známých argumentů PRO a PROTI, které by mi mohly v rozhodování pomoci. Díky za každou radu a postřeh.

    13Mini a 13(Pro) #50443

    Tenhle web vážně žije! To jako palec nahoru!!!

    13Mini a 13(Pro) #50444

    Chceš lepší foťák a proto vyměníš S22 za iPhone mini? To fakt nemyslíš vážně.

    13Mini a 13(Pro) #53785

    sorry ze tak neskoro, mam 13PRo a mal som 13 mini, jednoznacne ber 13 mini ked nepotrebujes velky displej, mozno uz je dost neskoro pre teba 😀

Odpověď na: 13Mini a 13(Pro)

celý text

.