Zavřít reklamu
  • APPLE AIR TAG #47118

    Dobrý den, mám dotaz
    když si koupím nový iphone 12 a mám iphone 10 bude fungovat airtag nebo je nutné koupit nový air tag ?

    APPLE AIR TAG #47123

    AirTag by měl být propojený s vašim apple id. Takže by s tím neměl být problém.

    APPLE AIR TAG #47124

    Nemusíte kupovat nový airtag

    APPLE AIR TAG #48567

    stalking vlastního vozu, kabelky, potomstva nebo polovičky, aby jsi stihnul vypadnout od PC než dojde domů.
    S tou svojí sdílíme polohu, takže krom vozu nebo potomka bych pro to neměl využití, ale jeden možná koupím, pro jistotu na dovolené atd. kde se pořád někde lozí atd.

    Kdo nehledal v kterém kufru jsou klíče asi nepochopí.

    APPLE AIR TAG #48571

    Tak maximálně si jeden zašít do kapsy u kožené bundy, aby si druhý den vzpoměl, kde že jí nechal po prokalené noci.

    APPLE AIR TAG #48574

    Jasny, sice nevis k cemu to je, ale hlavne ze to je od Applu. A odpurci nedokazi jiny argument 😀

    APPLE AIR TAG #48578

    Tak pro každého to byt nemusí ne? Momentálně ho nemám, ale jak prcek začne chodit do školy, tak okamžitě kupuji. Budu tak mít přehled jestli jde domů, kde je atd… V tomto je potenciál třeba u mě.

    APPLE AIR TAG #48581

    Twisi píše:
    Tak pro každého to byt nemusí ne? Momentálně ho nemám, ale jak prcek začne chodit do školy, tak okamžitě kupuji. Budu tak mít přehled jestli jde domů, kde je atd… V tomto je potenciál třeba u mě.

    To uz existuje nejaky AirTag+ s GPS cipem? 😀 Protoze pokud ne, tak se dozvis kulove 😀

    APPLE AIR TAG #48582

    Citace z oficiálních stránek “AirTag je úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení věcí. Jeden si připneš ke klíčům, další šoupneš do batohu. A hned je uvidíš na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdeš všechna svoje zařízení Apple nebo zjistíš, kde máš rodinu a kamarády.” Proč bych měl tedy vědět kulový?

    APPLE AIR TAG #48583

    Ok, pročetl jsem o tom více a smajlík má pravdu. Pravděpodobně to nebude použitelné pro moji potřebu. Třeba vyjde nějaká verze s GPS než začne chodit do školy 😂

    APPLE AIR TAG #48584

    Twisi píše:
    Ok, pročetl jsem o tom více a smajlík má pravdu. Pravděpodobně to nebude použitelné pro moji potřebu. Třeba vyjde nějaká verze s GPS než začne chodit do školy 😂

    GPS (Gde Piča Su) sice nemá, ale pokud bude v dosahu jiného zařízení se zapnutým BT tak ho uvidíš. TZN při návštěvě hlubokého lesa bez mobilu jen z Airtagem ho uvidíš jen tam kde byl naposledy v kontaktu s jiným BT a pak čistá tma než zase někde potká houbaře s mobilem nebo vyleze na druhé straně lesa v dědině na konci světa.
    Ve městě to bude v klidu v kontaktu pořád a na cca 20 metrů s otevřeném prostoru ho uvidíš už na svém zařízení.

    APPLE AIR TAG #48587

    Osobně jsem zjistil, že pokud někdo projde kolem mého Airtagu, tak jej sice propinkne, ale jen jednou. Tedy pokud ten samý člověk projde kolem znovu například za hodinu, poloha se již nezaktualizuje. Možná je to limitované nějakým časovým blokem.

    APPLE AIR TAG #48590

    sachlj píše:
    Už jsem si to asi zdůvodnil. Pořídím priimárně wallet v.2 s funkcí najít. Našel jsem totiž vlastnost VOZP a jejich apky, když se tam lognu tak mám kopii pojišťřovací kartičky v mobilu. Nemusím tak s sebou tahat plast. Jedinou věcí k řešení je teď nestandardní velikost malého techničáku. Ten v autě nebudu nikdy nechávat takže ho musím tahat s sebou.

    A ty AirTagy? Jeden by se mi hodil na klíče od auta. Když jedeme na nákup tak je pak jen hodím do kapsy (1/2 roku do kapsy bundy co pak hodím před nákupní vozík) a pokaždá se děsím, že ty klíče vytratím. Takže tam to má opodstatnění.

    S tou pojišťovací kartičkou to mám u CPZP stejné, ale je naprd že s tou elektronickou se nikde u dr nenaloguju, bo tam mají čtečky jen fyzických karet.

    APPLE AIR TAG #48596

    sachlj píše:
    Ta karta má v sobě čip? Já myslel, že si jen sestra opíše čísla co jsou na kartičce.

    Optická čtečka údajů na kartě

Odpověď na: APPLE AIR TAG

celý text

.