Zavřít reklamu
  • Iphone 7 nebo 8? #37254

    Dobrý den vespolek,
    už delší dobu přemýšlím, že bych vyzkoušel IOS. Nechci do telefonu investovat více jak 10k, tak přemýšlím, že koupím i použitý (se zárukou). Telefon používám k focení a dále už jen běžné funkce jako upomínky, sociální sítě, kalendář apod. Hry hraji jen vyjímečně a ne zrovna nejnovější "pecky".
    V cenovém limitu se dá sehnat buď iphone 7 nebo 8. Chci se tedy zeptat jestli příplatek za 8 bude opravdu znát?
    Zkušenost s IOS mám, měl jsem relativně nedávno na zkoušku IP 5s 🙂 a ten než se zaktualizoval na IOS 12 tuším byl vcelku použitelný, tak tuším do čeho zase jdu 🙂
    Pokud má někdo i zkušenosti s nějakým e-shopem prodávající použité iphony se zárukou, klidně se podělte se zkušenostmi.
    Děkuji za reakce

    Iphone 7 nebo 8? #37258

    Upřímně mezi 7 a 8 moc rozdil nevidím. Záleží na prioritách jestli raději skleněné záda nebo ne. Vyhodu osmičky vidim v bezdrátovém nabíjení .

    Iphone 7 nebo 8? #37260

    Záleží, jak dlouho ho plánuješ nechat, ale asi bych stejně tak jako tak volil 8. Přece jen, 6/6S/7 už jsou poměrně starý modely...

    Iphone 7 nebo 8? #37261

    Bezdrátové nabíjení asi nevyužiji, jsem zvyklý na klasiku. A hliníku bych věřil více jak sklu. Jen by mě zajímalo jestli je tam nějaký markantní rozdíl ve foťáku aby stál za příplatek. Výkon si myslím že na moji potřebu by stačil i u 7..

    Iphone 7 nebo 8? #37262

    Tak určitě 8 bude aktuálnější a použitelnejsi déle... Jak dlouho u mě vydrží netuším. Může se stát, že půjde do roka pryč a nebo zůstane dokud nebude peniz na lepší. Podle toho jak moc si na IOS zvyknu. Nejvíc mě na tom asi láká spíš to "zabezpečení" , jinak mi na droidu nic nechybí

    Iphone 7 nebo 8? #37311

    iphone 8plus ma celkom fajn bateriu a aj HW je OK .

Odpověď na: Iphone 7 nebo 8?

celý text

.