Zavřít reklamu
  • Notifikace webů v oznamovacím centru nelze potvrdit. #51302

    Dobrý den,
    chtěl bych poprosit o radu s notifikacemi v oznamovacím centru, které v posledních dnech nejdou aktivovat.
    Například notifikace od LSA nebo Jablíčkáře mi do oznamovacího centra normálně chodí, ale když nějaký článek chci přes notifikaci otevřít, nestane se vůbec nic a ta oznámení se tam pouze hromadí, aniž bych je dokázal otevřít.
    Mám Macos 12,6, jsem nevidomý a používám utilitu VoiceOver.
    Když jsem dřív notifikaci potvrdil, otevřela se stránka v Safari. Teď se nestane nic, oznamovací centrum se nezavře, Safari se neotevře, stále zůstávám kurzorem v seznamu notifikací.
    Zřejmě se to ale týká jen notifikací Webů, protože když mi například přijde zpráva na mobil a zobrazí se i v oznamovacím centru na macu, tak se dá normálně aktivovat, otevře se aplikace zprávy a z oznamovacího centra zmizí.
    VoiceOverem to ale není, protože když ho vypnu a zkusím na notifikaci kliknout myší, nestane se také nic.
    Nejsem si tím úplně jistý, ale připadá mi, jako by se to začalo dít po poslední aktualizaci na Macos 12.6.
    Nemáte někdo nějaký nápad, jak bych mohl notifikace normálně otevírat, nebo v čem by mohl být problém?

Odpověď na: Notifikace webů v oznamovacím centru nelze potvrdit.

celý text

.