Zavřít reklamu
  • Commander One – Icloud #48877

    Zdravím Vás,
    Začal jsem místo Total finderu používat Commander One. Ale nedaří se mě přes něj dostat na icloud.
    Nemáte někdo typ jak ho do Cmd One dostat?

    Commander One – Icloud #48883

    Jen takova uvaha, nebude to tim, ze iCloud (v Macu) neni jen takove bezne misto na disku, ale prostor aplikace, takze prestoze clovek povoli full access, tak stale to je prostor aplikace s jinou “strukturou slozek” 😉

    Commander One – Icloud #48902

    No ale jiné commandery se na ten icloud dostanou 🙂 Ale zase jsou nepoužitelné...
    No situace je zoufalá... Jediné co závidím windowsákům je TotalCMD 🙂

    Commander One – Icloud #48906

    Hmmmm, tak ted jsem zvedav na konkretni commandery ktere se na iCloud dostanou, a iCloudem nemyslim lokalni slozku v Macu, ale primo centralni uloziste na siti.
    A hlavne jsem velmi zvedav na moznosti tcmd v tomto ohledu 😉 protoze Cloud plugin se na iCloud rozhodne nedostane…

    To ze zavidis tcmd znaci, ze jsi proste srostly s adresarovou strukturou a nedokazes si bez ni predstavit fungovani. Me to kdysi trvalo tyden, nez jsem na, roky pluginy a zkratkami vymazleny, Tcmd zapomel.
    Je to v efektu stejne jako kdyz vidis na Macu “bordel” na plose 😂

    Commander One – Icloud #49898

    : ) píše:
    Hmmmm, tak ted jsem zvedav na konkretni commandery ktere se na iCloud dostanou, a iCloudem nemyslim lokalni slozku v Macu, ale primo centralni uloziste na siti.

    A hlavne jsem velmi zvedav na moznosti tcmd v tomto ohledu 😉 protoze Cloud plugin se na iCloud rozhodne nedostane…

    To ze zavidis tcmd znaci, ze jsi proste srostly s adresarovou strukturou a nedokazes si bez ni predstavit fungovani. Me to kdysi trvalo tyden, nez jsem na, roky pluginy a zkratkami vymazleny, Tcmd zapomel.

    Je to v efektu stejne jako kdyz vidis na Macu “bordel” na plose 😂

    zvlastni ale ja mam na Win10, Totalcommander slozku s realtime obsahem iCloud bez jakyholiv pluginu neustale a zcela jednoduse k dispozici. Ne tak na Macu.

    A ono efektive prace doda byt jen backspace ktery vrati o adresar vys. O tom ze zadna app na Macu neumi srovnavat adresare. trosku nadejne vypada MaxCommander, ale zatim nevyzkouseno a rozhodne nevypada ze bude sync folderu tak jak TC.

    O tom jak sprosta tragedie je Finder pomlcim, zlaty explorer

    poznamka na zaver MacOS / OSX pouzivam 11 let

    Commander One – Icloud #49899

    Ne, nemas na win10 s TC primy pristup na iCloud 😉 mas jen pristup do lokalni slozky v pocitaci. Ale to neni, jak popisujes, realtime obsah iCloudu.
    Realtime obsah, tedy jinak primy pristup do cloudu, udelas jen s Cloud pluginem od Ghislera a jen pro Google Drive, Dropbox, Onedrive, Box, Yandex Drive.

    Commander One – Icloud #49901

    : ) píše:
    Ne, nemas na win10 s TC primy pristup na iCloud 😉 mas jen pristup do lokalni slozky v pocitaci. Ale to neni, jak popisujes, realtime obsah iCloudu.

    Realtime obsah, tedy jinak primy pristup do cloudu, udelas jen s Cloud pluginem od Ghislera a jen pro Google Drive, Dropbox, Onedrive, Box, Yandex Drive.

    Jop je to přesně tak. Mám pocit, že jeden čas dokonce i ten plugin fungoval na icloud. Ale byla to jen chvilka...
    Nicméně to zrcadlení icloudu do složny fungovalo celkem spolehlivě. Pokud jsi nevyžadoval okamžitou aktuálnost...

    Nicméně k mému původnímu tématu... Vzdal jsem hledání náhrady za totalcmd a smířil jsem se s totalfinderem 🙂

    Commander One – Icloud #49902

    Ne, nikdy na iCloud nefungoval. Apple nikoho nepusti kvuli bezpecnosti primo na iCloud.
    Pusti treti stranu jen v podobe vytvoreni lokalni slozky v prostoru iCloud drive, ktera se pak synchronizuje na dalsi zarizeni.
    Tj. pokud uzivatel WIN nenainstaluje iCloud for WIN, pres ktery se bude synchronizovat z lokalu na server, tak jedina moznost jak se dostat na iCloud je manualni nahravani pres webovy prohlizec.

    PS.: to co vidite jak ve Finderu, tak v prohlizeci na iCloud Drive je jen spicka ledovce. Kdyby se ukazaly slozky a mista iCloudu, kam neni bezny pristup, tak budou mit lidi mzitky pred ocima 😉

    Commander One – Icloud #49903

    : )
    To je mě jasné, že to je špička ledovce 🙂 A já ani nic jiného nechci vidět 🙂
    Ale je pro mě dost velký opruz pracovat v jednom cmd a pak se přepnout do druhého cmd a naházet to na icloud do potřebných složek.

    Commander One – Icloud #49906

    Nejvíc na Win je Total Commader a po té co jsem vzkoušel vše možné... tak v MacOs je to ForkLift (binarynights tečka com). A mimo jiné iCloud Drive dává vpohodě.

    Commander One – Icloud #49910

    Tak aby nedaval iCloud Drive v pohode 😁 to by jinak byl totalne neschopny program, ktery nedokaze otevrit LOKALNI slozku 😆 🤣

    Commander One – Icloud #50315

    : ) píše:
    Jen takova uvaha, nebude to tim, ze iCloud (v Macu) neni jen takove bezne misto na disku, ale prostor aplikace, takze prestoze clovek povoli full access, tak stale to je prostor aplikace s jinou “strukturou slozek” 😉

    Nejde ani přístup na síťový disk.

    Commander One – Icloud #50676

    nastav pro Commander One v nastaveni - zabezpeceni - plny pristup k disku a melo by byt hotovo

Odpověď na: Commander One – Icloud

celý text

.