Zavřít reklamu
  • Špatně fungující Magic Mouse 2 #48683

    Zdravím. Prosím o radu. Mám problém s Magic Mouse 2. Na doporučení zde na fóru myš nevypínám, pouze zavřu víko na Macbooku Air M1 (uspí se). Když pokračuji v práci v krátkém čase, je vše OK. Pokud však pokračuji až třeba na druhý den, myš funguje jen částečně. Jde s kurzorem pohybovat a klikat na fyzické levé i pravé tlačítko. Ale nefungují žádná gesta. V nastavení je vidím normálně zapnutá, ale veškeré věci, které se dělají bez kliknutí prostě nejdou. Včetně posouvání stránky (rolování). Pomůže až vypnutí a zapnutí myši.
    Vzhledem j tomu, že tady lidi říkají, že myš není třeba vůbec vypínat, tak předpokládám, že je u mne něco špatně.
    Předem všem děkuji za odpověďi...

    Špatně fungující Magic Mouse 2 #48688

    Hm. Tak to je divné. Pravda na iMacu mi to při nevypínání myši vůbec nic podobného nedělalo, ale na macu to může být po probuzení chybou v BT konektivitě a tím i refreshy funkcionalit myši. Zkus si vytvořit zkratku na macu, po přihlášení reload BT (on/off). Prvně to vyzkoušej ručně a když nepomůže, tak zkus to samé v nouzovém režimu. Pokud to v něm bude fungovat, volej podporu. Nic s tím neztratíš.

    Jinak ten stav je fakt divné chování co neznám.

    Špatně fungující Magic Mouse 2 #48689

    Díky zw odpověď. Našel jsem v diskuzi, že to dělá více lidem po aktualizaci na Mac OS Monterey:
    https://jablickar.cz/nejcastejsi-problemy-v-macos-12-monterey-ktere-stale-nebyly-opraveny/#comments

    Špatně fungující Magic Mouse 2 #48772

    Mikael píše:
    Hm. Tak to je divné. Pravda na iMacu mi to při nevypínání myši vůbec nic podobného nedělalo, ale na macu to může být po probuzení chybou v BT konektivitě a tím i refreshy funkcionalit myši. Zkus si vytvořit zkratku na macu, po přihlášení reload BT (on/off). Prvně to vyzkoušej ručně a když nepomůže, tak zkus to samé v nouzovém režimu. Pokud to v něm bude fungovat, volej podporu. Nic s tím neztratíš.

    Jinak ten stav je fakt divné chování co neznám.

    Prosím moc. Počítačům sice rozumím, ale tohle je můj první od Applu. Fakt netuším jak tu zkratku vytvořit. Dívám se do aplikace Zkratky a jsem mimo. Hádám, že si asi sám nepomůžu.

    Jinak kromě vypnutí a zapnutí myši pomůže i vypnutí a zapnutí bluetooth. Sranda je, že ani nevím, zda mám reklamovat macbook nebo myš.

    Špatně fungující Magic Mouse 2 #54448

    Ahoj,
    Prosím o radu, mam Magic Mouse a přestalo mi fungovat levé tlačítko. Místo toho funguje jako pravé. Místo rolování je přibližování a oddalování. Není možný že by se změnil režim?
    Bez miši na Mac mini jsem ztracen :,(
    Díky za radu Aleš

Odpověď na: Špatně fungující Magic Mouse 2

celý text

.