Zavřít reklamu
  • Google Chrome – aplikace nejde spustit #46599

    Dobrý den,
    prosím o radu ohledně Google Chrome. Mám MBP 2017, Big Sur v.11.2.3, Intel procesor. Stáhl jsem si instalační soubor googlechome.dmg pro verzi Intel, který jsem otevřel a Chome přetáhl do aplikací. Následně aplikaci poprvé otevřu, vyskočí klasické ,,varování,, zda chci aplikaci otevrít, tak potvrdím otevření a následně by se měl Google Chome spustit jenže se nic nestane, aplikace se neotevře. Zkoušel jsem několikrát odinstalovat (i pomocí AppCleaner) a znovu nainstalovat aplikaci, restartovat nebo vypnout a zapnou Mac ale stále stejné chování. Nevíte prosím kde může být chyba?
    Děkuji, Marek.

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #46609

    Podivej se poradne co ti to pise 😉 pak po opetovne instalaci a spusteni zajdi do nastaveni-security & privacy a na karte general(hlavni) potvrd jeste jednou spusteni 😉

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #46617

    a určitě jste to stáhl z bezpečného zdroje a je to určitě ta správná verze? A určitě chcete používat zrovna Chrome?

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #46637

    Děkuji za komentáře

    🙂 píše:
    Podivej se poradne co ti to pise 😉 pak po opetovne instalaci a spusteni zajdi do nastaveni-security & privacy a na karte general(hlavni) potvrd jeste jednou spusteni 😉

    Zkusil jsem znovu nainstalovat a píše to ,,Google Chome je aplikace stažená z internetu. Určitě ji chcete otevřít?,, dále tam je ,,Tento soubor byl stažen 6. dubna 2021 aplikací Safari. Společnost Apple ji zkontrolovala, zda neobsahuje zákeřný software, ale žádný nebyl zjištěn.,, a dvě tlačítka ...Zrušit nebo Otevřít. Dám otevřít a nic se nestane. Když kouknu do Monitoru aktivity tak tam nic s názvem chrome neběží. Když kouknu do nastavení (Předvolby systému?), pak Zabezpečení a soukromí a tam nikde nemůžu najít cokoli kde bych spouštěl aplikace. Mám tam jenom karty Obecné, FileVault, Firewall a Soukromí. Hledám špatně?

    Michal píše:
    a určitě jste to stáhl z bezpečného zdroje a je to určitě ta správná verze? A určitě chcete používat zrovna Chrome?

    Stáhnuto je to přímo ze stránek Googlu, kde jsou na výběr dvě verze (Intel nebo M1). Mám Intel, stáhnuto na Intel. Chrome používat nechci, ale musím protože Safari nepodporuje funkcionalitu, kterou potřebuji.

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #46638

    Tak si poradne precti co ti to v te karte Obecne pise... 🙂

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #46646

    🙂 píše:
    Tak si poradne precti co ti to v te karte Obecne pise... 🙂

    je tam nastaví hesla při přihlašování a potom jestli chci povolit aplikace jen z App Storu nebo z App Storu a od známých vývojářů.......povolenou mám druhou možnost od samého začátku

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #46647

    Marku, ale co ti v te karte Obecne pise potom, co si nainstalujes a spustis chrome 🙂
    Objevi se ti tam polozka jesti si prejes tuto aplikaci opravdu pustit a tim potvrdis podruhe pusteni a aplikace se pusti.

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #46656

    🙂 píše:
    Marku, ale co ti v te karte Obecne pise potom, co si nainstalujes a spustis chrome 🙂

    Objevi se ti tam polozka jesti si prejes tuto aplikaci opravdu pustit a tim potvrdis podruhe pusteni a aplikace se pusti.

    Neobjeví se tam vůbec nic, vypadá to pořád stejně jak jsem popisoval výše. Nevím co dělám špatně 🙁
    ....zkoušel jsem znovu přeinstalovat

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #48281

    Marek píše:

    🙂 píše:

    Marku, ale co ti v te karte Obecne pise potom, co si nainstalujes a spustis chrome 🙂

    Objevi se ti tam polozka jesti si prejes tuto aplikaci opravdu pustit a tim potvrdis podruhe pusteni a aplikace se pusti.

    Neobjeví se tam vůbec nic, vypadá to pořád stejně jak jsem popisoval výše. Nevím co dělám špatně 🙁

    ....zkoušel jsem znovu přeinstalovat

    Marek píše:

    🙂 píše:

    Marku, ale co ti v te karte Obecne pise potom, co si nainstalujes a spustis chrome 🙂

    Objevi se ti tam polozka jesti si prejes tuto aplikaci opravdu pustit a tim potvrdis podruhe pusteni a aplikace se pusti.

    Neobjeví se tam vůbec nic, vypadá to pořád stejně jak jsem popisoval výše. Nevím co dělám špatně 🙁

    ....zkoušel jsem znovu přeinstalovat

    dobrý den, mám stejný problém. Myslím, že nejsem úplný negramot a s Macem pracuje mnoho let. Teď jsem si koupil nového iMaca (M1) a nedokážu spustit Chrome. Žádnou chybu jsem nenašel ani žádné chybové hlášení. Prostě nereaguje ani po restartu, nové instalaci atd... Poradíte?

    Google Chrome – aplikace nejde spustit #48576

    prosím, podařilo se vám to někomu, mám stejný problém 🙁 nic z výše uvedeného nezabírá, prostě to nejde...

Odpověď na: Google Chrome – aplikace nejde spustit

celý text

.