Zavřít reklamu
  • Big Sur nejde instalovat #44365

    Ahoj,
    bohužel se mi nedaří nainstalovat nový mac os, úložiště mám dost 90Gb, mám macbook air 2019, na ten by to mělo jít ne?
    Jediné, co se to uráčí vyplivnout za hlášku je: "Při instalaci vybraných aktualizací se vyskytla chyba."
    Ví někdo co s tím?
    Díky moc

    Big Sur nejde instalovat #44367

    Je to problém Applu, tady se tomu pěkně věnují. Snad to do rána vyřeší, je to docela otravný.

    Big Sur nejde instalovat #44374

    Ahoj,

    nevíte prosím vás někdo, proč se mi v aktualizaci softwaru vypisuje tato hláška: Požadovaná verze macOS není k dispozici. Mám Macbook Pro 13, 2013

    Děkuju…

    Big Sur nejde instalovat #44406

    Radek píše:
    Ahoj,

    nevíte prosím vás někdo, proč se mi v aktualizaci softwaru vypisuje tato hláška: Požadovaná verze macOS není k dispozici. Mám Macbook Pro 13, 2013

    Děkuju…

    Big Sur muzes nainstalovat pouze na modely od MB 13 Late 2013.

    Big Sur nejde instalovat #44430

    jo...děkuju za odpověď, myslel jsem, že je to pro celý rok 2013...nedá se nic dělat...

    Big Sur nejde instalovat #44833

    Apple píše:

    Radek píše:

    Ahoj,

    nevíte prosím vás někdo, proč se mi v aktualizaci softwaru vypisuje tato hláška: Požadovaná verze macOS není k dispozici. Mám Macbook Pro 13, 2013

    Děkuju…

    Big Sur muzes nainstalovat pouze na modely od MB 13 Late 2013.

    Ahoj, i MBP Retina 2013 late 2013 problém. Není možnost na BigSur, i když by mělo jít.

    Big Sur nejde instalovat #46132

    Ahoj,

    mám problém s instalací Big sur ... stánu, začnu s instalací a asi na 3. nebo 4. kroku mi vyběhne "kontrola null" a ta stále probíháááááááááá a probíháááááá .... Nevíte někdo, co s tím?

    Díky za rady a pomoc!

    Big Sur nejde instalovat #46133

    Zdravím.

    Mám problém s aktualizací macOS Big 11.1. (na MacBook Pro 13, 2018)

    V průběhu měsíce jsem to opakovaně zkoušel ... nyní aktuálně jsem se pokoušel nainstalovat verzi 11.2.2 a vždy to skončí dvěma možnými způsoby:
    a) po stažení instalace (přes 3GB) to před aktualizací zahlásí, že mám problém s připojením na síť (což fakt nemám ...)
    nebo
    b) po stažení instalace se spustí "příprava aktualizace" a když to doběhne do chvíle, kdyto hlásí "Zbývá do konce 10 min ..." ... tak těch 10 min trvá několik hodin a stejně se nic nestane ...

    Předem děkuji za jakoukoliv radu.

    Klidnou noc i víkend přeji.

    Big Sur nejde instalovat #46861

    Thurin píše:
    Zdravím.

    Mám problém s aktualizací macOS Big 11.1. (na MacBook Pro 13, 2018)

    V průběhu měsíce jsem to opakovaně zkoušel ... nyní aktuálně jsem se pokoušel nainstalovat verzi 11.2.2 a vždy to skončí dvěma možnými způsoby:

    a) po stažení instalace (přes 3GB) to před aktualizací zahlásí, že mám problém s připojením na síť (což fakt nemám ...)

    nebo

    b) po stažení instalace se spustí "příprava aktualizace" a když to doběhne do chvíle, kdyto hlásí "Zbývá do konce 10 min ..." ... tak těch 10 min trvá několik hodin a stejně se nic nestane ...

    Předem děkuji za jakoukoliv radu.

    Klidnou noc i víkend přeji.

    Zdravím VŠECHNY.
    Odpovídám sám sobě, protože jsem konečně našel na Netu návod, jak na to.
    Je potřeba spustit McBook v tzv. "Bezpečném režimu".
    To se dělá tak, že McBook vypnete. Následně ho zapnete, ale po celou dobu zapínání musíte držet tlačítko Shift.
    McBook normálně naběhne (bude se vám zdát, že vše běží, jako obvykle ...), vy se přihlásíte a spustíte aktualizaci systému.
    (mně se to povedlo až napodruhé - spuštění aktualizace systému, protože napoprvé mi to hlásilo, že můj 11.1 je aktuální, což byla samozřejmě blbost ...).
    Aktualizace - její průběh - vypadá stejně, jako když nebyl McBook v "Bezpečném režimu", ale tentokrát opravdu proběhla až do úplného konce ...
    Hurááá.
    Pokud to někomu pomůže, budu rád.
    Pokud už to všichni víte, omlouvám se za SPAM.

    Big Sur nejde instalovat #47294

    Zdravím, už asi 14 dní se mi nedaří nainstalovat Big Sur v 11.4. Pokaždé vyskočí tato hláška: Stahování selhalo. Při stahování vybraných aktualizací se vyskytla chyba. Zkontrolujte připojení k internetu a zkuste to znovu.
    Internet běží, zkoušela jsem přes kabel i přes wifi, safe mode také. Nic mi nezafungovalo. Díky předem za radu.
    PS: Macbook air 2017

    Big Sur nejde instalovat #47297

    byl jsem na tom stejne, reseni jsem nenasel.
    Zazalohoval jsem vse na externi disk pomoci Time Machine, provedl cistou instalaci Big Sur, obnovil.
    Od te doby se pri zadne aktualizaci problem nevratil. Asi nejaky mishmash po updatu z predchoziho MacOS.

Odpověď na: Big Sur nejde instalovat

celý text

.