Zavřít reklamu
  • iTunes #43917

    Zdravím lidi. Snad mi někdo poradí - při kopírování hudby z itunes se mi v iphonu zobrazí špatný obrázek u alba.. Asi 40 alb bez problému a najednou se mi ani jedno nezkopíruje s dobrým obrázkem.. Hudbu mám buďto cdrip nebo staženou přes kód co bývá u lp desek.. Když koupím album z itunes store tak to funguje normálně i teď.. Mám v tom rád pořádek a tohle mě bere.. 🙁

    iTunes #43919

    protože to načítá automat podle nějakých statistik nahrávek a prostě to nefunguje dobře. Musel byste ve složce s daným albem mít i obrázek.

    iTunes #43925

    Marek píše:
    protože to načítá automat podle nějakých statistik nahrávek a prostě to nefunguje dobře. Musel byste ve složce s daným albem mít i obrázek.

    Divné je že když k tomu obrázek nedám tak se mi žádný nepřiřadí ale jak tam nějaký vyberu tak se mi při zkopírování vždycky změní a když to 10x zkopíruju a smažu tak tam mám vždycky nějaký jiný který už třeba v telefonu v itunes jednou mám.. Ale jak píšete - dobře to nefunguje.. 🙁 Jen je mi divné že to začalo až když tam mám cca 8gb hudby.. V tel mám místa víc než dost a mám poslední iOS.. A ještě to kopíruji z Macu.. O to je to divnější.. Nějaký troll v softu.. 🙁

    iTunes #43931

    Tohle bych spise videl na nejakeho sotka v tagovani, respektive v pripojeni obrazku alba do kazdeho souboru. Mam cca. 50GB hudby a audioknih manualne vkladanych do knihovny bez jedineho problemu. Jen proste vkladam do knihovny manulane zkontrolovane tagovani.

    iTunes #43942

    🙂 píše:
    Tohle bych spise videl na nejakeho sotka v tagovani, respektive v pripojeni obrazku alba do kazdeho souboru. Mam cca. 50GB hudby a audioknih manualne vkladanych do knihovny bez jedineho problemu. Jen proste vkladam do knihovny manulane zkontrolovane tagovani.

    Díky za tip.. Určitě vyzkouším.. 🙂

    iTunes #43953

    Jirka píše:

    🙂 píše:

    Tohle bych spise videl na nejakeho sotka v tagovani, respektive v pripojeni obrazku alba do kazdeho souboru. Mam cca. 50GB hudby a audioknih manualne vkladanych do knihovny bez jedineho problemu. Jen proste vkladam do knihovny manulane zkontrolovane tagovani.

    Díky za tip.. Určitě vyzkouším.. 🙂

    Tak bohužel nepomohlo.. Zkusil jsem i samazat z telefonu album ktereé jsem tam už měl delší dobu a zkopírovat zpět - opět se přiřadil špatný obrázek.. 🙁 Ještě jsem se i odhlásil z iTunes, na telefonu vypnul data i wifi a pořád si to dělá co chce..! 🙁 Sem z toho už dost mimo..

    iTunes #43962

    no, nebo si prostě nainstalujte nějaký normální přehrávač hudby a do něj si uložte adresáře s alby a přehráváte celé adresáře. On ten vestavěný přehrávač stejně stojí za ..... nic.

    iTunes #43970

    Jirka píše:

    Jirka píše:

    🙂 píše:

    Tohle bych spise videl na nejakeho sotka v tagovani, respektive v pripojeni obrazku alba do kazdeho souboru. Mam cca. 50GB hudby a audioknih manualne vkladanych do knihovny bez jedineho problemu. Jen proste vkladam do knihovny manulane zkontrolovane tagovani.

    Díky za tip.. Určitě vyzkouším.. 🙂

    Tak bohužel nepomohlo.. Zkusil jsem i samazat z telefonu album ktereé jsem tam už měl delší dobu a zkopírovat zpět - opět se přiřadil špatný obrázek.. 🙁 Ještě jsem se i odhlásil z iTunes, na telefonu vypnul data i wifi a pořád si to dělá co chce..! 🙁 Sem z toho už dost mimo..

    Hele Jirko, jeste jedna vec, v nastaveni itunes je polozka "automatically update artwork". Mas ji povolenou? To jedine by ti mohlo prepisovat obrazky alb

    iTunes #44102

    🙂 píše:

    Jirka píše:

    Jirka píše:

    🙂 píše:

    Tohle bych spise videl na nejakeho sotka v tagovani, respektive v pripojeni obrazku alba do kazdeho souboru. Mam cca. 50GB hudby a audioknih manualne vkladanych do knihovny bez jedineho problemu. Jen proste vkladam do knihovny manulane zkontrolovane tagovani.

    Díky za tip.. Určitě vyzkouším.. 🙂

    Tak bohužel nepomohlo.. Zkusil jsem i samazat z telefonu album ktereé jsem tam už měl delší dobu a zkopírovat zpět - opět se přiřadil špatný obrázek.. 🙁 Ještě jsem se i odhlásil z iTunes, na telefonu vypnul data i wifi a pořád si to dělá co chce..! 🙁 Sem z toho už dost mimo..

    Hele Jirko, jeste jedna vec, v nastaveni itunes je polozka "automatically update artwork". Mas ji povolenou? To jedine by ti mohlo prepisovat obrazky alb

    SUPER!!!! Díky moc za radu! Popravdě o tomhle jsem nevěděl - bylo to aktivní, tak jsem to zrušil a vše funguje 😀 Jenom nevím proč se to aktivovalo.. ALe to už je jedno.. 🙂 Takže super rada a děkuji moc.. 🙂

    iTunes #53120

    Díky kluci,už jsem byl dost zoufalej,stále jsem nemohl přijít na to kde je chyba.
    Když jsem to délal minule nic takovýho se nedélo

Odpověď na: iTunes

celý text

.