Zavřít reklamu
  • Mac se zbláznil a Apple Watch nefungují #3735

    Zdravím, asi málo vídaná situace. MacBook se totálně pomátl. Nejde se přihlásit do účtu, vždy se heslo zatřepe a vymaže jak kdyby bylo špatně, ovšem heslo zadávám správně. Ještě neuvěřitelnější je, že jsem heslo resetoval přes iCloud. Nastavil jsem AAAA, potvrdil a načetlo se přihlášení. Světe div se, ale heslo nefunguje!!! Malém jsem to rozmlátil a vykašlal se na to. Druhý den jsem to začal řešit a heslo to vzalo bez problému. Jenomže nastal večer, vzal jsem si mac a heslo opět nefunguje. Vymazal jsem disk přes recovery a nahrál čistý OS, samozřejmě stále stejný výsledek. Navíc teď mě to načítá do “SAFE MODE” a když heslo funguje, tak po chvíli užívání Safari se při kliknutí na text označí celá stránka a mac píše pouze velká písmena. A aby toho nebylo málo odpojili se mi Apple Watch od iPhonu (červený přeškrtnutý obdélníček na AW), tak jsem je restartoval a ony se odpárovali a již nejdou spárovat. Vždy to po chvilce napíše “Rušení párování...”. Zkoušel jsem vše dát do AJ a region US, resetoval iPhone, ale nic nepomohlo. Jsem z toho docela rozladěn. Kdyby někdo věděl, budu rád za každou radu či informaci. Děkuji

Odpověď na: Mac se zbláznil a Apple Watch nefungují

celý text

.