Zavřít reklamu
  • Zásek touchpadu i klávesnice MacBook Air M1 #51610

    Dobrý den,
    před asi měsícem jsem si kupoval nový MacBook Air M1. Do této doby nebyly s jeho používáním problémy. Včera, když jsem ho ráno zapnul, byla zaseknutá klávesnice (bylo možné stiknout klávesy, ale nereagovaly) i touchpad (nereagoval na stlačení, nebyla žádná odezva). Jediné, co fungovalo, bylo power button. Mohl jsem Mac odemčít otiskem prstu, ale nemohl jsem dělat nic jiného. Volal jsem do CZC, odkud jsem kupoval a pán mi sdělil, že to možná budou špatné kontakty a že kdyby nepomohlo zapnout a vypnout, mám to přinést k nim do servisu. Po tom, co jsem MacBook několikrát zapnul a vypnul přes power button už se vše rozběhlo, tak jsem to více neřešil. Dnes ráno se však stalo to stejné, což mě znepokojilo podstatně víc.. Na to, že je to nové zboží a za tolik tisíc, mi zo nepřijde tedy moc v pořádku.. Chci se tedy zeptat, čím to může být způsobené a co s tím? Moc děkuji za odpovědi 🙂

    Zásek touchpadu i klávesnice MacBook Air M1 #51611

    Je to elektronika co dělají v číně, tak se nediv. Minimálně to zanes do CZC ať máš záznam o problému, popř. reklamaci.

    Jinak pak to vesele používej dál, běží ti ještě záruka.

    Zásek touchpadu i klávesnice MacBook Air M1 #51620

    No, na reklamaci to mělo jít hned. Jako opravdu si koupíte počítač za desítky tisíc, servis Vám řekne, že tam může být HW chyba Vy stejně špekulujete, jak to neopravit v záruce?

Odpověď na: Zásek touchpadu i klávesnice MacBook Air M1

celý text

.