Zavřít reklamu
 • Macbook přestal nabíjet po aktualizaci #50989

  Ahoj,
  po nový aktualizaci řeším jeden problém a to je to, že se mi přestal nabíjet můj Macbook Pro 2019 (Intel) přes jeden USB-C port. Přes druhý port to normálně funguje. Přestalo mi to brát i jeden externí monitor. Ten monitor mi to nebere ani přes jeden jediný port. Druhý monitor mi to bere přes oba porty. U obou monitorů mám funkci Power Delivery, ale přes ten port, kde to nebere energii ani ze sítě, tak tam mi ta funkce taky nefunguje. Funguje obraz, ale notebook se nenabíjí.
  Je to teď co jsem aktualizoval na aktuální Monterey, tak nevím jestli to nemohla způsobit ta aktualizace. Jestli mám teda počkat na další aktualizaci a nebo s tím běžet do servisu.
  Dají se ty porty nějak otestovat softwarově? Jestli je prostě jeden port vadný. Akorát nechápu, že mi to bere ten jeden monitor a normálně mi to přenáší obraz, ale nenabijí. A ten druhý monitor to nebere vůbec. Ani v tom dobrým portu.

  Děkuji za nápady.

  Macbook přestal nabíjet po aktualizaci #51200

  Zdravím,
  Chcela by som na Vás obrátiť s jedným problémom, lebo si už neviem rady. Prestal na MacBooku (pro 2019) fungovať “klik” (všetko funguje normálne, len proste nekliká) na touchpade. Chvíľu išiel, ale len keď bol vypnutý. Skúšala som všetky možné resety, ale nefungovalo to. Neviete mi poradiť kde by mohol byt problém ? Či je nutný servis alebo to značí, že za chvíľu už prestane fungovať celý, alebo je proste len špinavý zvnútra. Za odpoved vopred ďakujem.

Odpověď na: Macbook přestal nabíjet po aktualizaci

celý text

.