Zavřít reklamu
  • Kuriozna reklamacia #50819

    Zdravim,

    Na konci juna 2022 som dostala MacbookPro 2021 16 inch v originalnom baleni ako pracovny notebook.
    Mala som ho 18 dni a na 19 den som ho vracala IT s tym, ze ma neustala odhlasuje z pocitaca a velmi dlho trva kym sa zapne. Myslela som, ze je to nejaka complaince issue.
    Ti ho poslali do servisu a zo servisu prislo ze do noteboku sa dostala tekutina a bol neodborne rozoberany. Ani nebudem zdoraznovat ze som nic z toho nespravila, bol to pracovny notebook.
    Predtym ako si kazdy urobi svoj nazor, chcela by som aby si najprv pozreli fotografie.


    Notebook bol uplne hrdzavy, problemy som mala kvoli tomu, ze kabel spajajuci dosku s displejom bol tak hrzdavy, ze asi proste odpadol...
    Chcela by som vediet, ci si myslite, ze takyto level korozie dokaze nastat za 2-3 tyzdne...problemy som s nim zacala mat po 8 dnoch.
    Uz dva tyzdne komunikujem so servisom a Apple supportom, ale neboli mi ani schopni zistit, ci ten notebook naozaj nebol nikdy predtym predavany a ani povedat, za aku dlhu dobu moze vzniknut taka korozia.
    Preto sa obraciam na toto forum, ja to vnimam tak ze som dostala hrdavy notebook a nemam sa ako branit a je mozne ze budem platit pokutu, lebo notebooky nie su poistene. Mate niekto s tymto skusenost?!

    Za akukolvek pomoc alebo radu dakujem

    Kristina

Odpověď na: Kuriozna reklamacia

celý text

.