Zavřít reklamu
  • WhatsApp #50450

    Zdravím Vás , prosím Vás nevím čím to je ,ale prostě se mi na Meku nezobrazují notifikace z aplikace WhatsApp ..... Pouze vidím jedničku přímo u aplikace ,když mi příjde zpráva ,ale zvuk nebo vyskakující banner nic .... Dle aplikace jsou notifikace zapnuté .... Přímo v nastavení oznámení na meku aplikaci nevidím .... Neví někdo co s tím... ?

    WhatsApp #50451

    Je

    Dominik píše:
    Zdravím Vás , prosím Vás nevím čím to je ,ale prostě se mi na Meku nezobrazují notifikace z aplikace WhatsApp ..... Pouze vidím jedničku přímo u aplikace ,když mi příjde zpráva ,ale zvuk nebo vyskakující banner nic .... Dle aplikace jsou notifikace zapnuté .... Přímo v nastavení oznámení na meku aplikaci nevidím .... Neví někdo co s tím... ?

    Jen doplním jedná se o M1 air 16 GB ram .... Poslední aktualizace nainstalovaná .....

    WhatsApp #54301

    Dobrý den, mam nainstalovano na macu aplikaci whatsapp a nejde mi z ni copy paste do pocitace? tusite prosim nekdo jak to odstranit, mam posledni verzi whatsapp nainstalovanou takze starou verzi to bohuzel neni
    dík moc

    WhatsApp #54305

    Prosím o pomoc, u whatsapp jsem vkládal fotky. nyní na iPhone se z fotky stane automaticky nálepka, coč je v případě textů na fotce nepoužitelné z pohledu čtení. Jak zabránit tomu aby se z fotek a printscreenu dělala automaticky nálepka ??? PLS

    WhatsApp #54468

    Dominik píše:
    Zdravím Vás , prosím Vás nevím čím to je ,ale prostě se mi na Meku nezobrazují notifikace z aplikace WhatsApp ..... Pouze vidím jedničku přímo u aplikace ,když mi příjde zpráva ,ale zvuk nebo vyskakující banner nic .... Dle aplikace jsou notifikace zapnuté .... Přímo v nastavení oznámení na meku aplikaci nevidím .... Neví někdo co s tím... ?

    Ahoj ,ja mam presne ten isty problem..vobec sa mi nezobrazuju odznaky sprav ..tak som aplikaciu na macbooku odinstaloval a nainstaloval som si z Ap storu FreeChat for WhatsApp...vsetko funguje ako ma...

Odpověď na: WhatsApp

celý text

.