Zavřít reklamu
  • Facetime/Imessage na macbooku ze dvou různých icloudů? #49213

    Zdravím,

    sama jsem se uvrtala do blbé situace. Používám už X let icloudový účet (pro původní telefony, macbooky atd.), nyní jsem si ale těsně po svatbě koupila iPhone 13 a napadl mě úžasný nápad založit si úplně nový icloud s novým příjmením a novým e-mailem. Teď ale samozřejmě nemám synchronizovaný macbook s telefonem a nevím, jestli je vůbec možné, aby to nějak spolupracovalo, když používám na telefonu jiný icloud než na počítači. Za jakékoliv doporučení budu ráda.

    🙂

    Facetime/Imessage na macbooku ze dvou různých icloudů? #49222

    ... no, tohle bez přepínání účtů nevyřešíte. Apple ID nejde sloučit s jiným Apple ID. Stejně tak iCloud účty. Podle mě by bylo nejlepší "pokračovat se svým původním Apple ID, v tom opravit jméno a přiřadit k němu e-mail aliasy na aktuální jméno. To by mohlo fungovat. Samozřejmě je také volbou přepnout Mac na nové A ID a minulosti se vzdát. Záleží na tom, co všechno jste na původním A ID měla nakoupeno (aplikace, služby, hesla, atd.) a jak dlouho po svatbě nyní máte, tj. jak moc "bolestivé" (nákupy aplikací, služeb atd,. na nové A ID) by bylo vrátit se zpět k původnímu A ID.

Odpověď na: Facetime/Imessage na macbooku ze dvou různých icloudů?

celý text

.