Zavřít reklamu
  • odpojování tiskárny #46732

    Ahoj,
    dokáže mi někdo poradit? Mám připojenou síťovou tiskárnu (dělá to v kanceláři i doma). MAC tiskárnu vidí a píše, v jakém je stavu. Pošlu něco do tisku a tiskárna se odpojí. Dám pozastavit a tiskárna je opět připojena. Takto můžu klikat třeba donekonečna. Někdy se to umoudří a vytiskne. Někdy pomůže zrušit tisk a zadat znova. Někdy nepomůže ani to a musím restartovat MAC. Kdyby to dělalo jen doma, řeknu, že mám něco špatně na tiskárně, ale dělá mi to podobně i v kanceláři.
    Díky za radu
    Petr

    odpojování tiskárny #46800

    a co uvést typ, číslo, detaily o připojení atd. atd. a nebo to má někdo dát z křišťálové koule?

    odpojování tiskárny #46936

    Mirek píše:
    a co uvést typ, číslo, detaily o připojení atd. atd. a nebo to má někdo dát z křišťálové koule?

    OKI MC562w - doma, v práci je to Toshiba eStudio2540C, připojení tiskárny eth. kabelem, MAC do sítě na WiFi nebo na kabelu. Ono je to skoro jedno, protože to dělá doma i v kanceláři stejně. Na kabelu i na Wifi.
    Nicméně už jsem zjistil, že když to nechám chvíli být (ignoruju, že se tiskárna odpojila), vytiskne se to.
    Jen je mi teda divný, že to někdy udělá a jindy ne.

Odpověď na: odpojování tiskárny

celý text

.