Zavřít reklamu
  • Odomknutie disku macintosh HD #44948

    Caute mam otazku ohlade odomknutia disku macintosh hd konkretne situacia je taka

    kupil som si od znamej macbook air 2017 i5 128 ssd

    dala factory reset atd aby bol mac pripraveny pre druheho majitela

    prisiel som domov zapol mac nastavil jazyk atd.. pripojil sa cez icloud a ked som ukoncil prvotne nastavenia ma hodilo na domovsku plochu a hned tam
    vyskocila ikona zadajte heslo na odomknutie disku macintosh hd s tym ze pomocka k heslu a heslo je byvalej majitelky (znamej)... sme spolu v kontakte
    a neviem co mam teraz robit ci znova vymaazat vsetko a factory reset alebo co ci ona zle vymazal mac dakujem za odpovede

    Odomknutie disku macintosh HD #44952

    Dotycna mela zapnuty FileVault. Pres smazanim ho mela vypnout.

    me napada snad jen udelat factory reset a at se k tomu prihlasi byvala majitelka svym icloudem a login heslo nastavit stejne jako mela. Pak vypnout FileVault, odhlasit se a pak az factory reset.

    Odomknutie disku macintosh HD #44964

    bolo to peklo nakoniec som vymazal komplet cely macbook disk zo vsetkym aj s macos big sur contain atd.. ktory tam bol aktualny... po zapnuti sa nedalo nikam dostat kedze bolo vsetko prec iba to hodilo na zemegulu kde trebalo pri zapnuti drzat comand r kedy vlastne zacne stahovat dostupnu verziu macos ptm treba zadat wifi nechat stahovat ptm ma hodilo do ikony kde je macos disk timemach. atd kde sa robi fctreset a tam mi vlastne ukazalo dostupnu verziu macos najprv mi hodilo mojave trebalo to spravit este raz restartol somto a soravil to iste ptm mi hodilo catalinu na ktoru som klikol preinstalovat a znovu som sa poprihlasoval ako keby do noveho macooku
    a uz to nezobrazovalo ten zablokovany disk a bolo to cele clean nasledne som si stiiahol uz big sur a aktualizoval peknaa magorina no uz fungujem normalne volal som aj s mzone suport dost ponohli

    Odomknutie disku macintosh HD #44965

    🙂 píše:
    Dotycna mela zapnuty FileVault. Pres smazanim ho mela vypnout.

    me napada snad jen udelat factory reset a at se k tomu prihlasi byvala majitelka svym icloudem a login heslo nastavit stejne jako mela. Pak vypnout FileVault, odhlasit se a pak az factory reset.

    dakujem napisal som vyssie

Odpověď na: Odomknutie disku macintosh HD

celý text

.