Zavřít reklamu
  • Macbook hučí #44509

    Zdravím. Chtěl bych se zeptat, zda náhodou nemá někdo stejnou zkušenost jako já. Mám Macbook Air 2019, 1,6 Ghz, intel i5, a po aktualizaci na macOS Big Sur, mi přijde, že mac při sebemenší zátěží spustí ventilátor. Před aktualizací jsem nic takového nepozoroval, a musím říct, že mě to docela ruší. Ještě mě napadla teorie, že by to mohl způsobovat externě připojený monitr k Macu, ale to si nemyslím. Zkontroloval jsem i CPU když se ventilátor spustí, ale nic výrazného mi to tam neukazuje, takže moc nechápu, čím to může být. Pokud by měl někdo podobnou zkušenost, dejte vědět🙂

    Macbook hučí #44521

    nazdar,
    isto v CPU nic nevytazuje procesor? externy monitor toto robil ale pri macoch s dedikovanou grafikou nie intelackou tak mi je to divne trosku. vela ludi ma tento problem na big sure mne to robi napriklad complete anatomy, pripadne chrome, vytazi 96 percent procesor nejaky s tym suvisiaci proces, napr chrome helper a podobne

    Macbook hučí #44525

    a že by to bylo tím, žeč BigSur má špatně nastavený thermal management? Nebylo by to ani poprvé, ani naposled.

Odpověď na: Macbook hučí

celý text

.