Zavřít reklamu
  • MacBook Air M1 #44457

    Zdravim chtel jsem se jen zeptat chci si koupit prvni macbook a jelikoz ted vysel ten z čipem M1 tak nevim jestli jit do tohodle nebo do intelu . chtel bych znat celkove vase nazory na macbook air jestli je to z intelem nebo m1 dekuji

    MacBook Air M1 #44462

    Za mě bych počkal... První řady bývají problémové a taky u M1 je zatím malá kompatibilita s aplikacemi. Za mě bych šel asi do druhé verze taky bych si počkal na novej design a až se chyby s M1 odladí do nového.

    MacBook Air M1 #44463

    Také bych počkal. Myslím si že M1 bude mít nějaké ty chybky tak aby vás to pak nemrzelo 🙂

    MacBook Air M1 #44464

    Určitě nekupovat první verze jsou s tím jen problémy...

    MacBook Air M1 #44465

    Za mě taky bych asi počkal. Mě by nejvíc štvalo že spoustu aplikací není ještě pro M1 přizpůsobených.

    MacBook Air M1 #44466

    Počkal bych jelikož mi přájde škoda kupovat nový výkon ve starém těle myslím si že na jaro by mohly být nové macbooky třeba 16 nebo nové 14 nebo 12 a ty by mohly mít novej design.

    MacBook Air M1 #44467

    Jako četl jsem článek kde to měl nějakej novinář na testu a prý se to trošku přehřívá tak bych si asi netrouf vrazit za něco skoro 40K aby se mi to přehřívalo

    MacBook Air M1 #44468

    Ahoj. Jsem majitelka macbooku air 2018 zařízení je to skvělé ale asi bych si netroufla sáhnout po novém co nejspíš bude obsahovat nějaké chyby. Já to beru jako takový test a pak se třeba vydá nová řada.

    MacBook Air M1 #44469

    Macbook je skvělý pracovní nástroj. Který by měl fungovat na 100% což s M1 tak není. Jestliže tam chybí podpora několika aplikací, tak to beru jako nespolehlivost tak ybch asi počkal až tak apple učiní a vše bude podporované a opravené bugy s M1

    MacBook Air M1 #44490

    Považoval jsem noteook "MacBook Pro" až dosud za velice spolehlivý, ale od minulého týdne, kdy jsem si zaktualizoval software na macOS Big Sur, jsem naprosto nespokojen. Za den se mi až desetkrát kousne, točí se barevná koule a jinak než tvrdé vypnutí nepomůže. Máte někdo také takové zkušenosti. Co poradit? Vyhodit do šrotu a vykašlat se na jablíčka?

    MacBook Air M1 #44491

    Charles píše:
    Považoval jsem noteook "MacBook Pro" až dosud za velice spolehlivý, ale od minulého týdne, kdy jsem si zaktualizoval software na macOS Big Sur, jsem naprosto nespokojen. Za den se mi až desetkrát kousne, točí se barevná koule a jinak než tvrdé vypnutí nepomůže. Máte někdo také takové zkušenosti. Co poradit? Vyhodit do šrotu a vykašlat se na jablíčka?

    Zkuste reset

    MacBook Air M1 #44499

    do srotu ho hod a pak nam napis kde ten srot je 😉 radi si ho vytahneme 🙂

    Charles píše:
    Považoval jsem noteook "MacBook Pro" až dosud za velice spolehlivý, ale od minulého týdne, kdy jsem si zaktualizoval software na macOS Big Sur, jsem naprosto nespokojen. Za den se mi až desetkrát kousne, točí se barevná koule a jinak než tvrdé vypnutí nepomůže. Máte někdo také takové zkušenosti. Co poradit? Vyhodit do šrotu a vykašlat se na jablíčka?

Odpověď na: MacBook Air M1

celý text

.