Zavřít reklamu
  • Problém s textem #42814

    Moc zdravím všechny a prosím o pomoc s 2 problémy:

    1. z ničeho nic se mi začalo dít to, že jakýkoliv text z jakéhokoliv PDF souboru překopíruji kamkoliv, místo původního textu mi to ukáže tohle: 􏲁􏰊􏰦􏰏􏰕􏰉􏰈􏰖 􏰝􏰦􏰐􏰈􏰖􏰈􏰏􏰐 􏰝􏰦 􏰋􏰊􏰌􏰍􏰎􏰏􏰐􏰝􏰦􏰥 􏰝􏰏 􏰎􏰜􏰏􏰊 􏰥􏰖􏰊􏰤􏰝􏰦􏰥􏰁 􏱵􏰐 􏰋􏰖􏰈􏰏􏰈􏰦􏰐􏰗 􏰎􏰖􏰊􏰕􏰦􏰌 􏰀􏰀 􏰉􏰝􏰜􏰜􏰝􏰊􏰦 􏰋􏰈􏰊􏰋􏰜􏰈 􏰝􏰦 􏰐􏰡􏰈 􏰱􏰦􏰝􏰐􏰈􏰌 􏰵􏰐􏰎􏰐􏰈􏰏 􏰊􏰤􏰦 􏰝􏰷􏰊􏰌􏰏 􏰊􏰖 􏰊􏰐􏰡􏰈􏰖 􏰟􏰷􏱻 􏰋􏰜􏰎􏰑􏰈􏰖􏰏 􏲄􏱪􏰎􏰝􏰦􏰝􏰈 􏰎􏰦􏰌 􏰟􏰎􏰌􏰌􏰈􏰦􏰗 􏰀􏰄􏰄􏲅􏲆􏰁 􏱵􏰖􏰊􏰕􏰦􏰌 􏰏􏰝􏱾 􏰉􏰝􏰜􏰜􏰝􏰊􏰦 􏰊􏰭 􏰐􏰡􏰈􏰏􏰈 􏰋􏰈􏰊􏰋􏰜􏰈 􏰡􏰎􏰒􏰈 􏰌􏰊􏰤􏰦􏰜􏰊􏰎􏰌􏰈􏰌 􏰋􏰊􏰌􏰍􏰎􏰏􏰐􏰏 􏰎􏰦􏰌 􏰋􏰊􏰌􏰍􏰎􏰏􏰐􏰝􏰦􏰥 􏰝􏰏 􏰈􏱾􏰋􏰈􏰍􏰐􏰈􏰌 􏰐􏰊 􏰖􏰈􏰎􏰍􏰡 􏰧􏰀􏰁􏱻 􏰉􏰝􏰜􏰜􏰝􏰊􏰦 􏰡􏰊􏰕􏰏􏰈􏰡􏰊􏰜􏰌􏰏 􏰰􏰑 􏰀􏰄􏰧􏰄 􏲄􏱪􏰎􏰝􏰦􏰝􏰈 􏰎􏰦􏰌 􏰟􏰎􏰌􏰌􏰈􏰦􏰗 􏰀􏰄􏰄􏲅􏱎 􏱶􏰊􏰖􏰖􏰈􏰏􏰐􏰈􏰖 􏱪􏰈􏰏􏰈􏰎􏰖􏰍􏰡􏰗 􏰀􏰄􏰄􏲅􏲆􏰁

    2. když v Excelu otevřu jakoukoliv tabulku, všechen text, včetně číslování buněk, mám obrácený vzhůru nohama

    Nemáte prosím radu, co s tím???

    Předem moc děkuju za pomoc! You can save my life.

    Johana

    Problém s textem #42845

    Mně se toto teda nestává, teď jsem to zkoušel na iPhonu 11. Když jsem zkopíroval text, vložil se mi normálně a ten Excel: to se mi nikdy nestalo, jenom pokud to tak bylo vytvořeno. Zkuste iPhone restartovat, pokud nepomůže zavřete aplikaci v mezipaměti a znovu otevřete. Pokud problém přetrvává zjistěte jestli to dělá třeba i na počítači nebo na jiném mobilu. Jestli ne chyba bude asi v nastavení aplikace.

Odpověď na: Problém s textem

celý text

.