Zavřít reklamu
  • Problém s exportem do PDF v Pages #41812

    Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, kde by mohl být problém v exportování textového souboru v Pages (šablona Informační bulletiny), kdy mám soubor asi o 13 stranách a několika rámečních, fotografiích, sloupcích, záhlavých i zápatích a ještě včera se mi krásně exportoval do PDF - bez problému. Kdy se vzhled bez sebemenšího detailu nezměnil a nyní - po menších úpravách mi Mac po exportu píše: " V exportovaném souboru byly provedeny některé změny: 1) Záhlaví a zápatí nejsou podporována a byla odstraněna a 2) Vícenásobné sloupce nejsou podporovány a byly odstraněny."
    Když se na soubor v PDF podívám nejen, že má jinou podobu miniatury, otevře se i v jiném zobrazení (knihy), ale je samozřejmě celý přeformátovaný a skáčou zde fotky i rámečky atp.
    Když jsem se pokusila uloženou verzi vrátit zpět do verze, kdy mi šla ještě exportovat krásně, z počátku mi to šlo a vytvořil se znovu ten původní správný PDF formát, který byl naprosto bez chyb, nicméně poté jsem zkusila udělat zase (pouze opravdu drobné) úpravy jen pro zkoušku a znovu celé špatně. Následně jsem se pokusila znovu verzi vrátit na původní a zase exportovat a již mi nejde ani ten původní export a píše to zase ten stejný problém: " V exportovaném souboru byly provedeny některé změny: 1) Záhlaví a zápatí nejsou podporována a byla odstraněna a 2) Vícenásobné sloupce nejsou podporovány a byly odstraněny."

    Tušíte někdo, o co by mohlo jít a co bych případně mohla zkusit, aby se export do PDF povedl beze změn formátu?:))

    Případně někomu opravdu mnohokrát Děkuji!♡

    Sára

    Problém s exportem do PDF v Pages #41820

    možná použít lepší soft než jsou pages a bude po problému

    Problém s exportem do PDF v Pages #41833

    Michal píše:
    možná použít lepší soft než jsou pages a bude po problému

    Díky za odpověď. :Dd Např.? 🙂

Odpověď na: Problém s exportem do PDF v Pages

celý text

.