Zavřít reklamu
  • rada s nákupem macbooku #41388

    ahoj. jdu si k vám pro radu. váhám jaký ntb koupit. ipad už pro mě není dostatečnou náhradou za ntb. nejsem nějak náročným uživatelem, takže mi bude určitě stačit air - a nevím, zdali bude lepší pořídit si air 2019 nebo nově představený model, popř. ještě 2017 (podporovaný ještě nějakou chvíli bude, ale zase bych kupoval tři roky starý ntb, dejme tomu). potřebuji pracovat ve standardních kancelářských programech, na konference používám většinou ipad, ale je facetime kamera vážně taková hrůza? ještě dělám s citrixem a pak činnosti běžného uživatele - mail, safari, občasná úprava fotografií, přehrávání filmů apod. je ta klávesnice u (před)loňského modelu opravdu takovým problémem? investovat u 2020 do modelu s lepším procesorem, se mi moc nechce, nicméně dle uvedených dat z macairu 2020 pak dokážu vymáčknout o dost větší výkon a gpu bude také znatelně lepší. díky za každou odp.! 😉

    rada s nákupem macbooku #41399

    Nový model je za stejnou cenu jako dosavadní Air, jen je výkonnější a má větší uložiště v základu. Takže raději bych šel do nového Airu

    rada s nákupem macbooku #41404

    satu píše:
    ahoj. jdu si k vám pro radu. váhám jaký ntb koupit. ipad už pro mě není dostatečnou náhradou za ntb. nejsem nějak náročným uživatelem, takže mi bude určitě stačit air - a nevím, zdali bude lepší pořídit si air 2019 nebo nově představený model, popř. ještě 2017 (podporovaný ještě nějakou chvíli bude, ale zase bych kupoval tři roky starý ntb, dejme tomu). potřebuji pracovat ve standardních kancelářských programech, na konference používám většinou ipad, ale je facetime kamera vážně taková hrůza? ještě dělám s citrixem a pak činnosti běžného uživatele - mail, safari, občasná úprava fotografií, přehrávání filmů apod. je ta klávesnice u (před)loňského modelu opravdu takovým problémem? investovat u 2020 do modelu s lepším procesorem, se mi moc nechce, nicméně dle uvedených dat z macairu 2020 pak dokážu vymáčknout o dost větší výkon a gpu bude také znatelně lepší. díky za každou odp.! 😉

    Co si máme představit pod "občasná úprava fotografií"?
    Proč se ptáš jestli je facetime kamera průšvih, když ji máš na ipadu a můžeš si teda udělat závery sám.

    Upřímně, na tohle vše, teda krom te občasné úpravy fotografií, ti stačí i starší Air. U starších se řiď nepsaným pravidlem "nic staršího než 4 roky" ale v tomhle případě i 2015 by stačila. Mimochodem, 13" 2015tku (CZ komplet balení, i5, 8GB, 256GB) v netknutém stavu jsem nedávno sehnal pro kámošku za 9,5k na fb bazaru.

    rada s nákupem macbooku #41409

    @ 🙂 - to jakop fakt radíš koupit 5 let starý jetý křáp?

    @ satu: nový air 2020 je jasná volba a na příštích 6 až 10 let máte vystaráno

    rada s nákupem macbooku #41411

    Marku, takže když ted koupi 2020 tak podle tebe bude mít do roku 2026 až 2030 vystarano. Tak pak nechápu co je špatného na 5 let starém křápu, který podle tvé logiky ještě 5 let může sloužit 😂

    rada s nákupem macbooku #41414

    bez do pro... a mas vystarane, ta vydrz nieje omoc horsia

Odpověď na: rada s nákupem macbooku

celý text

.