Zavřít reklamu
  • MacAir – nizka pamet #41063

    Ahoj,
    včera se mi na ploše mého Macu objevila tabulka, kde přímo stojí "Your computer is low on memory - to free up some memory, please close a few applications"

    Už jsem ji dříve zaznamenal a většinou po krátké době a po vypnutí pár panelů na Safari zmizela, ale teď je to jiné.

    Všechno jsem dá se říct vypnul, všude dost místa, pročistil aplikací a pořád NIC.

    Mac teď nejde ani restarovat, nebo vypnout, nereaguje na to.

    Měl tu někdo podobný problém, nebo si ví rady jak tuhle situaci řešit ?

    Přede díky moc!

    MacAir – nizka pamet #41072

    nemáte vadné paměti?

    MacAir – nizka pamet #41074

    Kubo, to je divné, mas screen? protože takovou hlasku jsem za sveho pusobeni s mb nikdy nevidel. Je to i z toho duvodu, ze macos ma jiné fungování správy pameti na pozadi.
    Je mozné, že Richard ma pravdu a odešly ti pametove moduly do vecnych digitalnich lovist.

    MacAir – nizka pamet #41080

    🙂 píše:
    Kubo, to je divné, mas screen? protože takovou hlasku jsem za sveho pusobeni s mb nikdy nevidel. Je to i z toho duvodu, ze macos ma jiné fungování správy pameti na pozadi.

    Je mozné, že Richard ma pravdu a odešly ti pametove moduly do vecnych digitalnich lovist.

    Co tím máte na mysli ? Jako, že mi Mac vymazal různá data ?

    No je pravda, že v některých složkách mám vymazaný obsah, ale když je otevřu v hledání tak je vše dohledatelné a mohu vše otevřít....
    absolutně nevím co s tím...zajdu někam pro radu, každopádně díky moc za ochotu.

    MacAir – nizka pamet #41081

    To je veľmi nepravdepodobné. Asi len ľudovo povedané "došla RAMka". Príliš veľa (a zbytočne dlho) otvorených aplikácií a kariet v prehliadači môže postupne zaplniť operačnú pamäť, až treba niečo vymazať.

    MacAir – nizka pamet #41086

    Jakub píše:

    🙂 píše:

    Kubo, to je divné, mas screen? protože takovou hlasku jsem za sveho pusobeni s mb nikdy nevidel. Je to i z toho duvodu, ze macos ma jiné fungování správy pameti na pozadi.

    Je mozné, že Richard ma pravdu a odešly ti pametove moduly do vecnych digitalnich lovist.

    Co tím máte na mysli ? Jako, že mi Mac vymazal různá data ?

    No je pravda, že v některých složkách mám vymazaný obsah, ale když je otevřu v hledání tak je vše dohledatelné a mohu vše otevřít....

    absolutně nevím co s tím...zajdu někam pro radu, každopádně díky moc za ochotu.

    žádné data ti nesmazal 😀 správa paměti je laicky řečeno "chování" RAMek a řízení systémem.

    MacAir – nizka pamet #41087

    ericek111 píše:
    To je veľmi nepravdepodobné. Asi len ľudovo povedané "došla RAMka". Príliš veľa (a zbytočne dlho) otvorených aplikácií a kariet v prehliadači môže postupne zaplniť operačnú pamäť, až treba niečo vymazať.

    MacOS není win... 300 záložek v Safari bere podobně RAM jako 10 záložek 🙂
    Teda, pokud se nejedná o 300 záložek s FB. Ten žebrák totiž bere dosti paměti i v jedná záložce.

Odpověď na: MacAir – nizka pamet

celý text

.