Zavřít reklamu
  • MacBook Pro 2015 nebo novější ? #3783

    Hezký den, Mel bych má vás prosbičku o radu. Momentálně se nacházím v situaci kdy vybírám nový stroj MacBook Pro. Na váškach jsem ohledne modelu 2015 s i7 3.1ghz, 16gb rám, 512+ ssd který se mi zda jako zlata střední cesta, ale pořád si prohrávám s myšlenkou koupit si model 2016-2017 s touchbarem prece jen bych si novým strojem chtěl pohrát a mít na něm něco nového, ale teď mám ale obavy z toho ze tyto modely až do roku 2019 mají problémy s klávesnici (což neva protože to vymění) ale hlavní problem je prý teď tzv FLEXGATE, kdy dochází k poškození podsvícení displaye nebo dokonce uplneho vypnutí, u kterého apple nejeví prozatím žádnou snahu s tím něco dělat a tudíž je pak na miste dráha výměna. Otázka zní jaký mate na to pohled vy a jaký ročník by jste mi doporučili. Nejsem nijak náročný, ale mám rád kvalitu a spolehlivost.... Popř doporučte nejakou fajn spolehlivou konfiguraci a zda má cenu investovat do modelu 2015 - u kterého nevím jak dlouho bude šlapat update na nový operační systém Apod. Dekuju moc za vas cas a jakoukoli odpověď. S pozdravem David

Odpověď na: MacBook Pro 2015 nebo novější ?

celý text

.