Zavřít reklamu
  • Výběr mezi macbook/ imac #52805

    Zdravím všechny,
    Mám zapeklitý problém ohledně výběru mezi macbook, nebo iMac a se silnou nerozhodností potřebuji poradit.
    Již vlastním iPhone 11 a iPad Air a rád bych měl i něco počítačového, co by mi vynahradilo jisté nedostatky na iPadu.
    Potřeboval bych to zejména na práci, dokumenty, střih a úpravou videí společně s fotkami.
    Díky přenosnosti iPadu bych byl radši s větší stolní obrazovkou iMacu, ale sklo monitoru se prý dost leskne. Kdežto macbook je kompaktní, avšak s omezeným počtem portů...

    Nějaká doporučení, nebo výtky?
    Předem děkuji za odpověď!

    Výběr mezi macbook/ imac #52806

    Koupil bych mac mini s m1 procesorem a po starostech.Portu dostatek,mobilní je a monitor pořídíte dle potřeby a preferencí 🙂

    Výběr mezi macbook/ imac #52807

    Toho lesku bych se nebál, není to zas tak hrozné, nicméně aktuální verze iMacu s 24” displejem a hlavně tím designem mě vůbec neláká, takže mám stále starší iMac 5K. Též jsem na něm dosti odstříhal a fotky upravuji ještě dnes bez problému. Tím chci říct, že lesk displeje mě netrápí a HW také stačí.

    A proč jsem jej pořídil? Protože jsem nepotřeboval pracovat na cestách, takže to byl ten hlavní důvod 😀 Plus má MacBook malý displej a celkově si nedovedu představit na MacBooku takto pracovat a nemít jej v nějakém docku s jinymi monitory a na pohodlnému pracovišti.

    S počtem portů bude v případě střihu a celkové postprodukce problém všude a je jedno jestli MacBook nebo iMac.

    Nicméně jak píše Alfo, než koupit současný iMac, raději bych koupil Mac Mini nebo studio a k tomu Apple displej.

    A pokud je potřeba pracovat na cestách, tak je volba jasná.

Odpověď na: Výběr mezi macbook/ imac

celý text

.