Zavřít reklamu
  • System High Sierra #46514

    Mám prosbu, dotaz. Mám iMac Mind2011. Protože mu už hodně nefungoval, odvezla jsem ho do servisu, aby mi udělali čistou instalaci. Nainstalovali mi ale Hight Sierra Verze 10.13.6 s tím, že tam novější verze dát nejde. Problém ale je, že si nyní v Appstoru nic nestáhnu, protože vše vyžaduje min. verzi 10.14. Poradíte co s tím? Lze nainstalovat poslední verzi systému?
    Jsem nešťastná, protože takhle svůj mac mohu maximálně používat na maily a FB, ale nic jiného mi zde nefunguje.

    Děkuji za radu

    System High Sierra #46516

    Matyldo, novejsi tam nedostanes uzivatelskou cestou...
    Pokud jsi stahovala SW pres Appstore, najed na svuj ucet v Appstoru, tam by jsi mela mit seznam zakoupenych. U tebou chteneho SW klikni na tu ikonku oblacku 🙂 mela by se ti natahnout ta verze, ktera jako posledni podporovala tvou verzi OS.

    Jinak, muzes najit nektere samotne instalacky i na strankach vyvojaru daneho SW.

    System High Sierra #46524

    Asi jsem slepá, ale u aplikace žádný obláček není, vývojář je Apple, takže žádné starší verze na stránkách nemá.
    No, udělala jsem chybu, že jsem chtěla čistou instalaci. Po měsíci snahy nainstalovat něco do PC mi právě došla trpělivost. Postavím teda Mac vedle popelnice, protože mimo toho, že se mi pořád líbí, ze z ním nedá dělat vůbec nic 🙁

    System High Sierra #46525

    A divas se na ten seznam aplikaci skrze tvuj icloud ucet v sekci “zakoupene” vid? 🙂

Odpověď na: System High Sierra

celý text

.