Zavřít reklamu
  • mám na vás dotaz #54339

    už nejakou dobu používám iphone 12 mini
    stav baterie byl naposledy 83%
    kromě toho že se mi někdy ukázalo že mám 25% ale dostal jsem upozornění na 20 jsem s baterií neměl problémy
    dnes ráno jsem hrál a zničho nic se mobil vypnul
    zkusil jsem ho znovu zapnout a nic
    tak jsem ho dal do nabíječky a zacalo na me blikat apple logo
    tak jsem si mobil dal do recovery mode abych ho obnovil v itunes
    bohužel to nešlo protože mi mobil zustal v tom režimu jen 5 mi ut pak se vypnul
    nevíte jestli to není způsobeno baterií?

    mám na vás dotaz #54340

    Nech ho na tý nabíječcce delší dobu třeba 4hoďky. Pokud se probere je to na 100% baterie, pokud ne, i tak to vypadá na baterii. Spadl ti v poslední době nebo nějaká jiná možnost mechanického poškození?

    mám na vás dotaz #54342

    BlueRay píše:
    Nech ho na tý nabíječcce delší dobu třeba 4hoďky. Pokud se probere je to na 100% baterie, pokud ne, i tak to vypadá na baterii. Spadl ti v poslední době nebo nějaká jiná možnost mechanického poškození?

    myslím že to nebude tím asi dva dny před tím mi spadnul trochu tvrději ale nic se nestalo
    zkusím ho nechat na té nabíječce a pak uvidím
    každopádně děkuju za odpověď

    mám na vás dotaz #54343

    BlueRay píše:
    Nech ho na tý nabíječcce delší dobu třeba 4hoďky. Pokud se probere je to na 100% baterie, pokud ne, i tak to vypadá na baterii. Spadl ti v poslední době nebo nějaká jiná možnost mechanického poškození?

    také chci dodat že se s vodou nesetkal
    nikdy

    mám na vás dotaz #54357

    ...no, že se Vám zdá, že se při pádu nic nerozbilo ještě neznamená, že se opravdu něco nerozbilo, na což upozorňuje i BlueRay. Sám píšete, že Vám spadl "trochu tvrději". Inu, je to jako vnitřní zranění u člověka. Vidět není, ale zemřít na to můžete krásně. Poškozená baterie je rizikem pro celý zbytek telefonu. Dřív nebo později, pokud ji nenecháte včas servisovat, se Vám to vymstí. Ale Vaše volba.

Odpověď na: mám na vás dotaz

celý text

.