Zavřít reklamu
  • Smazané fotky se mi vrací jak bumerang #53021

    Ahoj, prosím o radu. Jsem už aspoň dneska, naprosto nepříčetná. Trávím hodiny mazáním fotek, abych neměla zbytečný duplicity nebo fotky o ničem, co mi zabírají místo v telefonu nebo na icloudu obecně. Zkoušela jsem to nejdřív z pohodlí postele na mobilu ( iPhone X ), kdy jsem tomu věnovala fakt hromadu času. Za pár dní jsem se ale zděsila a zjistila jsem, že vidím smazaný fotky v mobilu znova. Takhle jsem to zkusila ještě párkrát, než mi došlo, že bych to mohla zkusit teda přes pc přímo přes iCloud.Opět nekonečně času stráveným nad tříděním fotek a co se nestalo?Fotky jsou vzápětí zpátky!!!Tak nevím, jsem už fakt blázen? Nebo kde je problém? Co mám kde přenastavit, abych měla konečně klid? Všude,kde se na to ptám, tak nad tím kroutí hlavou.
    Přitom při promazávání i vyskočí zpráva, že budou fotografie smazány z icloudu na všech zařízeních. Předem děkuji za pomoc

    Smazané fotky se mi vrací jak bumerang #53626

    Ahoj, mam uplne ten stejny problem a uz jsem z toho dost na prasky. Mam v tel malo mista a snazim se ho uvolnit tim, ze alespon promazu fotky, ale stale se mi vracii! Jak ke to moznee? Dekuji

    Smazané fotky se mi vrací jak bumerang #53627

    Ahoj,

    rada co možná pomůže:

    1. odhlášení / přihlášení na Icloud na všech zařízeních
    2. kontrola jestli jsou zapnuté fotky na cloudu
    3. Fotky (v mobilu) nastavit na Stáhnout a ponechat původní (to bude trvat pokud stahuje z cloudu více fotek)
    4. Fotky (v mobilu) nastavit na Zachovat originály (při přenosu na mac nebo PC)
    5. po promazání (opětovném ve Vašem případě) smazat fotky i ze smazaných, jinak automat maže až po 30 dnech (dalších min. 14 dní je možné je obnovit ze serveru ve spolupráci s apple 2.nd level podporou

    Pokud ani to nepomůže tak:

    1. stáhnou originály do mobilu ( složka na pc/mac)
    2. smazat vše z cloudu
    3. vypnout fotky na cloudu, zrušit uložiště, čekat 30 dní nebo dle platnosti trvání uložiště
    4. po vypršení čekat dalších 14 dní
    5. založení cloudu uložiště, nahrání fotek nebo zapnutí fotek na cloudu

    Ale hned po 1. kroku by to mělo fungovat

    Smazané fotky se mi vrací jak bumerang #54359

    Ahoj, povedlo se vám to nějak vyřešit? Mám stejný problém a už nevím co s tím:/.

Odpověď na: Smazané fotky se mi vrací jak bumerang

celý text

.