Zavřít reklamu
  • icloud #50834

    Dobry vecer, mam otazku, odpovi mi nekdo prosim. Jsem uzivatel iphone 11, 64Gb. platim si uloziste na cloudu 200Gb. Vysvetli mi prosim nekdo jak ukladani funguje?
    Pokud si vymazu fotku v galerii telefonu, proc se mi vymaze i na cloudu? Jde nekde v nastaveni zapnout? Abych fotky, ktere vymazala v galerii telefonu zustali na cloudu? Moc dekuji za vysvetleni.

    icloud #50836

    iCloud není záloha, je to pouze další místo, kde jsou uložena data. Tedy vyfotím fotku na iphonu, a hned ji mám na iCloudu, a tedy pohodlně v macbooku nebo na ipadu. Pokud fotku smažu, smaže se všude. Pokud si ji na macbooku ale zkopíruji na pevný disk, tam už mi zůstane.

    A stejně to funguje i s kontakty, soubory, poznámkami apod. Ale třeba u poznámek a souborů je možné je mít pouze v iPhonu, pak se mi ale nesynchronizují na iCloud.

    icloud #50840

    Jak je napsano, iCloud neni záloha, je to tzv “synchronizační záloha”.
    Takze vse co je v zarizenich povolene synchronizovat na iCloud jako stredobod, to vse bude i na zbyvajicich zarizenich pod danym ID.

    Jedina vyjimka je iCloud for WIN, ktery diky omezeni funguje u fotek jako opravdová jednocestná záloha.

Odpověď na: icloud

celý text

.