Zavřít reklamu
  • pojmenovaní karet #50573

    Zdravím, jde prosím nějakým způsoben pojmenovat platební karty v pěněžence? Šéf má několik firem, tudíž několik účtů ve stejné bance a potřeboval by přesně vidět, která karta patří k jaké firmě. na apple care mi řekli, že oni to neumí, ale neexistuje nějaká app? děkuji

    pojmenovaní karet #50574

    Zrovna takovou aplikaci, ktere uzivatel udeli plny a neomezeny pristup k platebnim kartam, pisu.
    Jakmile to dokoncim, s radosti ti poslu link na Appstore 😉 jako prvni ji budes mit “zdarma” 😆

    pojmenovaní karet #50577

    Mne sa hdá ze banka curve to umožnuje, pridaš tam karty zo všetkych bank, do apple store ti prida iba kartu curve a platíš tou kartou, ktoru máš momentálne zvolenú, aale ak by si sa pomýlila jw tam nejaka lenota cca60 dnimže len tu p
    Athu vemeniš na inu kartu a ono to na pôvodnej stornuje a stiahne z tej ktorú potrebuješ

    pojmenovaní karet #50578

    Do peňaženky nie sotore pardon

    pojmenovaní karet #50581

    : ) píše:
    Zrovna takovou aplikaci, ktere uzivatel udeli plny a neomezeny pristup k platebnim kartam, pisu.

    Jakmile to dokoncim, s radosti ti poslu link na Appstore 😉 jako prvni ji budes mit “zdarma” 😆

    : ) píše:
    Zrovna takovou aplikaci, ktere uzivatel udeli plny a neomezeny pristup k platebnim kartam, pisu.

    Jakmile to dokoncim, s radosti ti poslu link na Appstore 😉 jako prvni ji budes mit “zdarma” 😆

    super,to by bylo skvělý

    pojmenovaní karet #50582

    To byla ironie 😉 ty by jsi vazne dala plny pristup ke svym kartam uplne nezname aplikaci, jen aby jsi si ji mohla pojmenovat a pripadne jim dat pekne cool barvicky???
    To jako fakt?

    Pozoruji ze cim maji lide “chytrejsi” telefony, tim jsou vice uplne zmagoreli…

    pojmenovaní karet #50590

    : ) píše:
    To byla ironie 😉 ty by jsi vazne dala plny pristup ke svym kartam uplne nezname aplikaci, jen aby jsi si ji mohla pojmenovat a pripadne jim dat pekne cool barvicky???

    To jako fakt?

    Pozoruji ze cim maji lide “chytrejsi” telefony, tim jsou vice uplne zmagoreli…

    no já ne.já mám dvě karty a rozhodně je nepotřebuju pojmenovávat. Ale můj šéf má XY karet a potřebuje v tom mít systém.těžko si bude pamatovat 5 čísel účtů,když jsou v jedné bance a karty vypadají stejně

    pojmenovaní karet #50591

    : ) píše:
    To byla ironie 😉 ty by jsi vazne dala plny pristup ke svym kartam uplne nezname aplikaci, jen aby jsi si ji mohla pojmenovat a pripadne jim dat pekne cool barvicky???

    To jako fakt?

    Pozoruji ze cim maji lide “chytrejsi” telefony, tim jsou vice uplne zmagoreli…

    no já ne.já mám dvě karty a rozhodně je nepotřebuju pojmenovávat. Ale můj šéf má XY karet a potřebuje v tom mít systém.těžko si bude pamatovat 5 čísel účtů,když jsou v jedné bance a karty vypadají stejně

    pojmenovaní karet #51375

    Se divím, že tohle Applu vypadlo. Přitom celkem často potřebná funkce. Také jsem se po ní sháněl. Ale není, tak není...

Odpověď na: pojmenovaní karet

celý text

.