Zavřít reklamu
  • Nejde hotspot #50330

    Ahojky lidi, po přečtení všech diskuzi, mi nezbývá nic jiného než se zeptat tady 🙄
    Minuly týden jsem si koupila iPhone 13 mini, a zlobí me hotspot, mám tablet huawei mediaped t3, je to už starší kousek, ale když zapnu hotspot na iPhone, tak se mi nedaří připojit na tabletu, zkoušela jsem vypnout obojí zařízení, obnovení síťových připojení, změna hesla atd.
    Normálně je hotspot viditelný, kliknu na připojit se, připojuje se, ale za chvíli napíše ze síť nenalezena, nebo ze jsem zadala špatné heslo. Ale ani jedno ani druhé není pravda.

    Když se to připojuje tak na iPhone jen problikne spojení ale ihned se to odpojí. Tak to udělá třeba 3x než tablet napíše, ze se připojení nezdařilo.

    iOS mam nejnovější, tak už si nevím rady. Je možné ze by se tyto dvě zařízení nepodporovali?
    Měla jsem dříve iPhone 8, a vše šlapalo.

    Díky moc za případné rady 🫶🏻

    Nejde hotspot #50334

    Neviem či Vám to pomôže, ale mne hotspot dunguje kd poslednej aktulizácie len s ios, keď chcem vyzdielať dáta napríklad spolužikom, ktorí majú anroid, tak ich nelripojí, len hodí uložené a zároveň ani na lc s windowsom to nefunguje, čiže asi je chyba v systéme

Odpověď na: Nejde hotspot

celý text

.