Zavřít reklamu
  • poškrábané “tělo” iphonu 13 #49092

    Dobrý den,
    mám 14 dní nový iPhone 13 s tvrzeným sklem, originálním silikonovým obalem atd. Dnes mi spadl na chodník a bohužel obal nedržel jak měl, takže se odštípl nejen kousek obalu, ale poškrábal se i pravý horní roh telefonu. Na displeji ani jinde nic není, jen ta barva se seškráblá.
    Jsem z toho docela rozladěná, protože by se nemělo stát, že obal úplně nepasuje jak má…
    Nicméně, dají se nějak ty škrábance “očistit”… nevím zatřít? Aby to šlo co nejméně viďět? Po 14dnech používání se mi nechce mít škráblý mobil😏

    poškrábané “tělo” iphonu 13 #49094

    Tak ho dej noveho obalu a skrabance neuvidis 😉

    poškrábané “tělo” iphonu 13 #49096

    Bohužel jakýkoli mechanický zásah (leštění atd.) tam bude vidět, bohužel. Je to relativně měkký kov povrchově barvený. Možná nějaká specializovaná firma na povrchové úpravy, ale to je zase cenově "úplně mimo realitu".

    Zkusil bych nějakou podobně barevnou "permanent" fixu a celoobvodový obal. Že telefon vypadl z origo obalu je ale samo o sobě divné. Určitě je to origo Apple? Ten je přece po celém obvodě až nad displej, takže byl buď spětně nasazený, nebo je špatně vyrobený a nedosedá jak má, nebo to byla při tom pádu "šlupka".

Odpověď na: poškrábané “tělo” iphonu 13

celý text

.