Zavřít reklamu
  • Připojení k PC #48463

    Prosím o pomoc, nedaří se mi v iTunes zobrazit obsah mobilu, tedy zobrazuje se mi pouze Příručka k iPhone.
    Druhý problém mám při připojení k ApowerManager, vždy mi vyskočí tato hláška:
    Systém Windows nemůže najít položku
    C:\Use...\Roaming/Apowersoft/ApowerManager/ApowerDrive/AppleAplicationSupport.msi.
    Kdz6 se podívám na tuto cestu u sebe, tak mi tam chybí AppleAplicationSupport.msi.
    Ovladače mám v PC, nevím kde. Normálně si vím rady, v minulé PC to chodilo, nyní mám asi měsíc nový a nic.
    Ještě dodám, že je mi 75.
    Jarda

    Připojení k PC #48488

    Jedná se o stolní počítač (tedy nějaká plechová krabice, samostatný monitor, samostatná klávesnice a samostatná myš) a nebo se jedná o nějaký přenosný počítač řečeno notebook (většinou skládací jako knížka kdy je klávesnice a monitor napevno spojen kloubem)? Předpokládám, že je na něm instalovaný operační systém Windows 10. Pokud ano pak iTunes se instaluje z Microsoft Store a instaluje se kompletně.

    Připojení k PC #48489

    Musíš aktualizovat ovladače v PC. Najdi si na netu nějaký program na to. Musíš to vygůglit😉. Odinstaluj iTunes, ale podle návodu. Postupně tak jak radí Apple. Pak si iTunes nainstaluj do PC přímo z obchodu aplikací ve Windows.

    Připojení k PC #48490

    Jirka píše:
    Jedná se o stolní počítač (tedy nějaká plechová krabice, samostatný monitor, samostatná klávesnice a samostatná myš) a nebo se jedná o nějaký přenosný počítač řečeno notebook (většinou skládací jako knížka kdy je klávesnice a monitor napevno spojen kloubem)? Předpokládám, že je na něm instalovaný operační systém Windows 10. Pokud ano pak iTunes se instaluje z Microsoft Store a instaluje se kompletně.

    Dík za pomoc, mám jak notebook, tak stolní PC, ani na jednom to nejde.

    Připojení k PC #48494

    Vladislav píše:
    Musíš aktualizovat ovladače v PC. Najdi si na netu nějaký program na to. Musíš to vygůglit😉. Odinstaluj iTunes, ale podle návodu. Postupně tak jak radí Apple. Pak si iTunes nainstaluj do PC přímo z obchodu aplikací ve Windows.

    Děkuji za pomoc. Udělal jsem to podle návodu a přesto se iPhone stále ukáže jako disk. Při otevření v iTunes se ukáže celý iPhone, nic z obsahu se ale neukáže, pouze KNIHY, tam jsou ale pouze příručky iPhone a Apple Watch. ZVUKY, kde mám hodně svých vyzvánění jsou prázdné. Ale i přesto moc díky.

    Připojení k PC #48504

    Pak není problém s počítačem ale s kabelem. Mám několk levných kabelů k iPhone ale s iTunes mi funguje jen ten originální dodaný s telefonem. pozor. kabel z iPhone 6 mi na iPhone 12 nefunguje. Stále se odpojuje. iPhone nepřipojíš tak jako androidí (linuxové) telefony k počítači jako DISK. To u Apple nejde.

    Připojení k PC #48492

    Vladislav píše:
    Musíš aktualizovat ovladače v PC. Najdi si na netu nějaký program na to. Musíš to vygůglit😉. Odinstaluj iTunes, ale podle návodu. Postupně tak jak radí Apple. Pak si iTunes nainstaluj do PC přímo z obchodu aplikací ve Windows.

    Děkuji za pomoc. Udělal jsem vše dle návodu, ale iPhone stále funguje jako disk, když kliknu v iTunes na jeho obsah, tak se ukáže pouze KNIHY, a tam jsou pouze příručky iPhone a Apple Watch. Například ve ZVUKY mám hodně vlastních vyzvánění a nic se neukáže. Synchronizace také nejde. Ale i tak děkuji.

    Připojení k PC #48493

    Vladislav píše:
    Musíš aktualizovat ovladače v PC. Najdi si na netu nějaký program na to. Musíš to vygůglit😉. Odinstaluj iTunes, ale podle návodu. Postupně tak jak radí Apple. Pak si iTunes nainstaluj do PC přímo z obchodu aplikací ve Windows.

    Děkuji za nápovědu. Udělal jsem to přesně. iPhone se ukazuje jako disk, při otevření v iTunes ukáže všechny základní údaje o telefonu, neukáže však obsah, tedy ukáže v KNIHY pouze příručky iPhone a Apple Watch. To samé i na notebooku. přesto děkuji.

    Připojení k PC #48495

    Přikládám snímky obrazovky PC.

    Připojení k PC #53825

    ahoj, nedari se mi synchronizovat iphone 13 s pc, zastavi se to vzdy pri krok 2 z 4, a po chvilce napise cekani na provedeni zmen a odpoji se, vedeli byste co s tim?

Odpověď na: Připojení k PC

celý text

.