Zavřít reklamu
  • Platba Apple Music #48271

    Zdravím, mám předplatné rodinné Apple Music. Tento měsíc klasicky odešla platba, ale po nějaké době mě přišlo upozornění, že platba nebyla uskutečněna. Kartu mě to hlásilo jako “zamítnuto”. Aktualizoval jsem údaje karty a vše bylo Ok. Ovšem teď mě přišlo to upozornění znovu, karta opět “zamítnuto”, tak jsem zaplatil předplatné (které už bylo neaktivní) znovu a vše jede. Kde mám řešit to, že jsem předplatné zaplatil 2x? Nebudu platit 460kc měsíčně!!

    Platba Apple Music #48273

    na podpoře apple - vrácení platby.
    Ale nevím jestli máš apple music pro sebe za X peněz a k tomu rodinné za Y peněz, kterou položku ti to hlásilo jako zamítnutou? X nebo Y?

    Platba Apple Music #48274

    Mám jenom pro rodinu. Platba se normálně strhla, pak přišlo první upozornění a pak druhé. Stále u toho jednoho tarifu. Jinak cloud se zaplatil normálně a žádné upozornění.

    Platba Apple Music #48276

    Hele asi takto:

    Apple music - jedno předplatné
    Apple music - příplatek za rodinu - předplatné
    Icloud - další předplatné

    pokud řešíš před iCloud+

    tak navíc pořád musíš k základnímu předplatnému platit i to rodinné.

    Takže nevím jak to máš nastavené.

    mrkni se do předplatných co k jakému termínu se ti strhává, popřípadě v iCloud + jaký tarif s jakým doplatkem za rodinné sdílení apple music

    Platba Apple Music #48277

    Už je to vyřešené. Ona ta první platba nebyla Apple Music ale aplikace kterou jsem kupoval 😂. Takže vše je tak jak má byt. Díky za snahu…

    Platba Apple Music #48532

    Apple Music je forma přístupu k bance která obsahuje tisíce skladeb. Obdobně jako Spotify.
    To co sis ty naklikal je podle mě sólo kup jednotlivých Alb. Pokud se teda nepletu.

    Podobně jako je to u Apple TV. Když si jí platíš, máš přístup k určitým pořadům a filmům.
    Ale pak si ještě kupuješ filmy zvlášť ve videotéce. Případně si jej můžeš půjčit na asi 24h.

    Ale třeba mě někdo vyvede z omylu.

    Já osobně si platím Spotify a mám přístup k tisícům skladeb. A vychází to na pár korun měsíčně.

Odpověď na: Platba Apple Music

celý text

.