Zavřít reklamu
  • IPhone pořízený z druhé ruky #44380

    Zdravím. Vyměnila jsem svůj iPhone XR za Iphone 11 s doplatkem. Bohužel jsem dostala pouze samotný telefon bez krabičky a bez dokladu. Telefon je pár dní starý, pán se kterým jsem dělala výměnu to ztratil při stěhovaní. Jelikož potřeboval finance, proto semnou měnil za nižší model s doplatkem. Napadlo mě že když někdo třeba najde tu krabičku jestli se ten telefon dá nějak zablokovat, jakože je třeba ztracený nebo podobně. Nestojím o žadné problémy a vůbec nevím na koho se s tímto dotazem obrátit. Imei jsem si zkontrolovala a BlackList byl čistý. Myslíte že mám být v klidu? Mám z toho strach úplně. Předem děkuji za názor či radu.

    IPhone pořízený z druhé ruky #44384

    pokud si bude pamatovat kde a cca kdy to kupoval tak podle imei jsou schopni dohledat doklad

    IPhone pořízený z druhé ruky #44386

    A proč jsi to tedy od něho brala když máš z toho velký strach. To nechápu. Dal ti k tomu alespon origo nabíječku a sluchátka? Pokud ne, tak to vypadá na kradený mobil. Vůbec nechápu proč kvuli pár korunám děláte tyhle blbosti.

    IPhone pořízený z druhé ruky #44387

    PetrS píše:
    A proč jsi to tedy od něho brala když máš z toho velký strach. To nechápu. Dal ti k tomu alespon origo nabíječku a sluchátka? Pokud ne, tak to vypadá na kradený mobil. Vůbec nechápu proč kvuli pár korunám děláte tyhle blbosti.

    domluvili jsme se že si sluchátka a nabiječku necháme svoje. Já už sluchátka měla použitý. Kdyby byl kradený tak je to vidět na té kontrole imei ne?

    IPhone pořízený z druhé ruky #44388

    Mikael píše:
    pokud si bude pamatovat kde a cca kdy to kupoval tak podle imei jsou schopni dohledat doklad

    On ho dostal od manažera za dobrou práci.

    IPhone pořízený z druhé ruky #44389

    Michaela píše:

    PetrS píše:

    A proč jsi to tedy od něho brala když máš z toho velký strach. To nechápu. Dal ti k tomu alespon origo nabíječku a sluchátka? Pokud ne, tak to vypadá na kradený mobil. Vůbec nechápu proč kvuli pár korunám děláte tyhle blbosti.

    domluvili jsme se že si sluchátka a nabiječku necháme svoje. Já už sluchátka měla použitý. Kdyby byl kradený tak je to vidět na té kontrole imei ne?
    Ověřila jsem si přes stránky policie zda telefon není v databázi kradených telefonů. a není. To už by asi po dvou týdech ten dotyčný zjistil třeba že mu zmizel telefon ne xD On ho prý dostal v práci za dobrý výkon.

Odpověď na: IPhone pořízený z druhé ruky

celý text

.