Zavřít reklamu
  • Jak zrcadlit plochu telefonu v televizi? #43634

    Dobrý den, prosím o radu. Mám iPhone 7 a “placatou” chytrou televizi LG. Je možné dostat obraz telefonu do televize? Např. při sledování filmu. Díky moc za odpověď a radu

    Jak zrcadlit plochu telefonu v televizi? #43636

    Pokud televize podporuje AirPlay tak by neměl být problém.

    Jak zrcadlit plochu telefonu v televizi? #43647

    Samozřejmě to možné je, musíte mít buď televizi podporující AirPlay nebo jiné zařízení podporující airplay a připojené k televizi. Takže si přečtěte manuál k TV a pokud to ona neumí, tak si kupte AirPlay zařízení , např. Apple TV 4K.

    Jak zrcadlit plochu telefonu v televizi? #44103

    Mám to vyzkoušené s televizí Samsung.. Ty to myslím jako první umožnily.. A funguje mi to jak s 6s, Xr i 11.. Tam jde zrcadlit vše. bez ohledu na to jestli píšete třeba sms nebo si pustíte film.. Jestli to tv podporuje zjistíte že se vám zobrazí v iphonu v položce "zrcadlení obrazovky" a najdete ji tam.. Pokud tam nebude tak pak by asi nejlevnější varianta aby vše šlo je ta Apple TV jak už zde padlo..

    Jak zrcadlit plochu telefonu v televizi? #44830

    Jirka píše:
    Mám to vyzkoušené s televizí Samsung.. Ty to myslím jako první umožnily.. A funguje mi to jak s 6s, Xr i 11.. Tam jde zrcadlit vše. bez ohledu na to jestli píšete třeba sms nebo si pustíte film.. Jestli to tv podporuje zjistíte že se vám zobrazí v iphonu v položce "zrcadlení obrazovky" a najdete ji tam.. Pokud tam nebude tak pak by asi nejlevnější varianta aby vše šlo je ta Apple TV jak už zde padlo..

    Jak zrcadlit plochu telefonu v televizi? #44831

    Jirka píše:
    Mám to vyzkoušené s televizí Samsung.. Ty to myslím jako první umožnily.. A funguje mi to jak s 6s, Xr i 11.. Tam jde zrcadlit vše. bez ohledu na to jestli píšete třeba sms nebo si pustíte film.. Jestli to tv podporuje zjistíte že se vám zobrazí v iphonu v položce "zrcadlení obrazovky" a najdete ji tam.. Pokud tam nebude tak pak by asi nejlevnější varianta aby vše šlo je ta Apple TV jak už zde padlo..
    Daniel Tlusťoch píše:
    Dobrý den, prosím o radu. Mám iPhone 7 a “placatou” chytrou televizi LG. Je možné dostat obraz telefonu do televize? Např. při sledování filmu. Díky moc za odpověď a radu

Odpověď na: Jak zrcadlit plochu telefonu v televizi?

celý text

.