Zavřít reklamu
  • Apple Pay nefunguje #52544

    přesně tak pokud dětský učet má věk 15 a méně _ tak to nelze ani obejit přes podporu apple.přes telefon mě navigoval pan z podpory a system applu to stejně pres noc zatrhnul.jedině .nové id s vyssim vekem. Bohuzel ani věrnostni nebo do knihovny a na bazen členská karta taky nelze přidat.ješte jsem resil jinou aplikaci peněženka ale asi by to dopadlo stejne.jinak banka s tim nema nic společného.pry nekde decka vybilili konta a apple to musel zaplatit.takže udelal toto.za me velky palec dolů.

    Apple Pay nefunguje #53161

    Omka. píše:
    přesně tak pokud dětský učet má věk 15 a méně _ tak to nelze ani obejit přes podporu apple.přes telefon mě navigoval pan z podpory a system applu to stejně pres noc zatrhnul.jedině .nové id s vyssim vekem. Bohuzel ani věrnostni nebo do knihovny a na bazen členská karta taky nelze přidat.ješte jsem resil jinou aplikaci peněženka ale asi by to dopadlo stejne.jinak banka s tim nema nic společného.pry nekde decka vybilili konta a apple to musel zaplatit.takže udelal toto.za me velky palec dolů.

    a co třeba použít Revolut nabo Curve karty? Nezkoušeli jste?

    Apple Pay nefunguje #53485

    Aktuálně řeším u dítěte 13+
    Podle popisu v https://support.apple.com/cs-cz/HT204506 není do 13 obecně dostupné ališí se dle země.
    Jediné co jsem aktuálně dokázal bylo sdílení své karty. Zde je řešení vložit kartu dítěte do svého telefonu, nastavit jako hlavní a nasdílet dítěti. Nebude bohužel fungovat pro více dětí v jedné správě 🙁

Odpověď na: Apple Pay nefunguje

celý text

.