Zavřít reklamu
  • iCloud a fotky v něm #40970

    DObrý den,
    chci se zeptat ohledně iCloudu.

    Mám zapnuté fotky na iCloud ale místo v něm mám přeplněné. Je mi jasný, že když smažu nějakou fotku v zařízení (iPhone), tak se mi smaže i na cloudu. Co když to ale udělám obráceně? Můžu vymazat nějaké fotky na cloudu aniž bych o ně přišel i v telefonu? Popřípadě jak to udělat?

    Děkuji.

    iCloud a fotky v něm #40971

    Asi bych se přihlásil do icloud.com > fotky a tam?

    iCloud a fotky v něm #40977

    pozor, iCloud neni zaloha, synchronizace, smazes v jednom, smaze se vsude.

    iCloud a fotky v něm #40980

    Takže když teď vymažu všechny fotky co mám na iCloudu, tak se mi smažou i v iPhonu?

    Jak mám tedy promazat iCloud?
    Napadá mě jen stáhnout všechny fotky z iCloudu do počítače, pak smazat iCloud (tím i iPhone), a pak fotky nahrát znovu z počítacě do telefonu?
    To mi přijde až moc složité na Apple... :/

    iCloud a fotky v něm #40981

    ano, je to presne jak pises. Na tohle je nejlepsi OneDrive.

    iCloud a fotky v něm #41759

    Zdravím, prosím o radu, koupila jsem si větší icloud, ale už delší dobu jsem mela plné uložiště. Teď netuším jak na icloud dostat fotky, které se tam neuložily. Na icloud mam nyní dva tis. fotek a v mobilu šest tis. Nevíte jak na to?

    iCloud a fotky v něm #41772

    najvhodnejsie riesenie a nie len pre fotky je kupit si vlastny NAS a mate vystarane.
    pri cene 2TB iCloud uz nie je o com. Ak to vynasobite poctom clenov v domacnosti, ktory pouzivaju iCloud, tak uz ani netreba uvazovat. A hlavne ziadne obmedzenie = max. 2TB. Viac o NASoch a jeho nastaveni ziskate u nas na synoforum.com. Je to sice v ENG, ale plne uzitocnych informacii.
    Vlastny Cloud a doma. Ak potrebujete vyssiu istotu, mozu sa Vam data automaticky synchronizovat na ine cloudy.
    Ked raz vyskusate NAS, tak tam date i Bitwarden na hesla, karty, IDs a podobne, zistite, ze iCloud Keychain je slaby odvar. A kedze Vam na tom NASe pobezi Bitwarden priamo, tak Vam na tie hesla nikto nevidi.
    Btw. ak ma prevadzkovatel tohto fora zaujem o spolupracu - vymenu nasho obsahu, tak ma tam najdete pod tym istym nickname, poslite mi PM. Zda sa, ze by to bolo obohatenim tohto fora, kedze tu take temy nemate.

Odpověď na: iCloud a fotky v něm

celý text

.