Zavřít reklamu
  • Nefunguje applePay IP7 #40755

    dobry den, mam problem se svym IP7 nechaval jsem menit baterku a display se zadnim krytem a dnes jsem se pokusil zaplatit nakup pres telefon, vsechno probehlo jako vzdy vyzadani hesla a pote prilozeni telefonu k terminalu jenze platba neprobehla telefon se choval jako bych ho vubec k terminalu nedal nema nebo nemel nekdo stimto problemem skusenosti? co by mohlo byt spatne? dekuji za odpoved a preji hezky den

    Nefunguje applePay IP7 #40773

    neni nfc cip nebo nejak cip pro AP soucasti sestavy displeje? Nekde jsem to tady uz cetl. Zkuste propatrat forum.

    Nefunguje applePay IP7 #40774

    nebo je tam nejak propojka, co se musi prepajet.

    Nefunguje applePay IP7 #40777

    Radek píše:
    neni nfc cip nebo nejak cip pro AP soucasti sestavy displeje? Nekde jsem to tady uz cetl. Zkuste propatrat forum.

    to si nejsem jist, je pravdou ze jsem menil zadni kryt baterku a display a prave mi prestal fungovat AP a navic blbne i mikrofon telefon jsem dal kamaradovi na vymenu(telefon uz je bez zaruky a platit raketu se mi nechce....) jasne od kamose to nebude jako z autorizaku to je mi jasny
    samozrejme kamarada znam a delal mi uz nekolik telefonu a vzdy vse ok 🙂

    v pondeli k nemu zajdu a podivame se co a jak
    diky moc za radu, samozrejme budu rad za kazdw poznatky 🙂

    Nefunguje applePay IP7 #40778

    nfc je sucastou displeja iba u Watch.

    tuto treba znova sparovat karty s Apple pay. jeden technik vysvetloval ze ak sa meni dosplay alebo podobne tak telefon to pozna.

    Nefunguje applePay IP7 #40782

    Muftinko píše:
    nfc je sucastou displeja iba u Watch.

    tuto treba znova sparovat karty s Apple pay. jeden technik vysvetloval ze ak sa meni dosplay alebo podobne tak telefon to pozna.

    to uz jsem zkousel asi 4x zkousel jsem dat telefon do tovarniho nastaveni a porad stejny vxsechno v pohode zadam kod pro platbu(otisk nejde) AP napiste "prilozte ke ctecce" a nic se nestane
    volal jsem prave i na apple technickou podporu provedla se diagnostika a nic ne nenaslo tak uvidime v tydnu musim telefon rozebrat kvuli mikrofonu jeste

Odpověď na: Nefunguje applePay IP7

celý text

.