Zavřít reklamu
  • mobilni.. data.. osobni ..hotspot… jine prisroje #54401

    zdravim, mam problem stejne jako vice lidi kteri to ani nevedi ze se u iPhonu nacitaji nesmyslna data a Apple to nedokaze vyresit a porad jenom vymluvy...
    postup je mobilni data...osobni hotspot...zobrazi se pouzivane pristroje a spotreba dat....ale me a plno jinejm lidem se ukazuje jeste jine pristroje a u toho se nacte behem dne kolikrat i vic jak 10GB a to i pri vypnutem hotspot...podle Applu se to odstranit neda a je to jen vyzualni chyba...resim to jiz od listopadu...a delali jsme vsechno mozne..treba tady bude mit nekdo stejny problem a bude vedet jak na to ?

    mobilni.. data.. osobni ..hotspot… jine prisroje #54417

    To bude chyba Applu. Mám to od 21.3 resetované jak se obnovil firemní tarif, kde mám jen 7 GB dat a od toho data mi ukazuje zůstatek 5,09 a hotspot spotřebu 9 GB. Tzn to blbě ukazuje

    mobilni.. data.. osobni ..hotspot… jine prisroje #54425

    Mikael píše:
    To bude chyba Applu. Mám to od 21.3 resetované jak se obnovil firemní tarif, kde mám jen 7 GB dat a od toho data mi ukazuje zůstatek 5,09 a hotspot spotřebu 9 GB. Tzn to blbě ukazuje

    ano to se vi ze to je jejich chyba a nebo umysl, resim to s nima od zacatku listopadu, do dnes tu udajnou chybu neopravili, proc? A kdo jsou ty,, jine pristroje" kde se protoci desitky GB i za jeden den a to i pri vypnutem hotspot ?
    Nejde o to ze se nepocitaji u operatora ale o to co je to za data a kam jdou....

Odpověď na: mobilni.. data.. osobni ..hotspot… jine prisroje

celý text

.