Zavřít reklamu
  • Vypnuté polohové služby na zamknuté obrazovce #53861

    Máme s manželkou každý na svém iphone počasí jako zamknutou obrazovku. U mne vše funguje, ale u ní z nějakého důvodu je na zamknuté obrazovce zobrazeno "Polohové služby vypnuty" a tudíš počasí na zamknuté obrazovce nefunguje. Po přihlášení jsou všude polohové služby v pořádku zapnuté a vše funguje jak má. Jen na té zamknuté obrzovce jsou polohové služby vypnuté. Neví někdo, jak je zapnout na zamknuté obrazovce?

    Vypnuté polohové služby na zamknuté obrazovce #53862

    Zkusit zapnout polohové služby vždy i při práci na pozadí.

    Vypnuté polohové služby na zamknuté obrazovce #53864

    remkren píše:
    Máme s manželkou každý na svém iphone počasí jako zamknutou obrazovku. U mne vše funguje, ale u ní z nějakého důvodu je na zamknuté obrazovce zobrazeno "Polohové služby vypnuty" a tudíš počasí na zamknuté obrazovce nefunguje. Po přihlášení jsou všude polohové služby v pořádku zapnuté a vše funguje jak má. Jen na té zamknuté obrzovce jsou polohové služby vypnuté. Neví někdo, jak je zapnout na zamknuté obrazovce?

    Při zapnutých polohových službách zkontroluj nastavení v:
    1) Polohové služby/Počasí/Při používání aplikace nebo widgetů, případně zaškrtni Trvale, anebo
    2) Nastavení/Počasí/Poloha/viz 1).

    Vypnuté polohové služby na zamknuté obrazovce #53865

    RoSch píše:

    remkren píše:

    Máme s manželkou každý na svém iphone počasí jako zamknutou obrazovku. U mne vše funguje, ale u ní z nějakého důvodu je na zamknuté obrazovce zobrazeno "Polohové služby vypnuty" a tudíš počasí na zamknuté obrazovce nefunguje. Po přihlášení jsou všude polohové služby v pořádku zapnuté a vše funguje jak má. Jen na té zamknuté obrzovce jsou polohové služby vypnuté. Neví někdo, jak je zapnout na zamknuté obrazovce?

    Při zapnutých polohových službách zkontroluj nastavení v:

    1) Polohové služby/Počasí/Při používání aplikace nebo widgetů, případně zaškrtni Trvale, anebo

    2) Nastavení/Počasí/Poloha/viz 1).

    Všechno tohle je zapnuté a přesto jsou na zamknuté obrazovce v tapetě "Počasí" polohové služby vypnuté. Když přidám ještě navíc widget "Počasí", tak v něm polohové služby i na zamknuté obrazovce fungují. Nefunguje prostě tapeta "Počasí", kde je napsáno "Polohové služby vypnuté". Na mém mobilu v tapetě počasí jsou polohové služby zapnuté a v tapetě se objevuje animace aktuálního počasí. U manželky se v tapetě aktuální počasí kvůli vypnutým polohovým službám žádná animace neobjevuje a mám tam jen souvislou barevnou plochu.

Odpověď na: Vypnuté polohové služby na zamknuté obrazovce

celý text

.