Zavřít reklamu
  • Po migraci na iOS sloučení dvou lidí do skupiny #53607

    Dobrý den, včera mi přišel iPhone 15 a já tak po letech přešel z Androidu. Migrace všech dat proběhla v pořádku až na jednu věc. Ve zprávách (SMS) mi to z nějakého důvodu spojuje dva kontakty do jedné konverzace. Proste mi to k jednomu kontaktu přidalo ještě jiný kontakt a tváři se to ze je ten člověk taky účastníkem konverzace i když si reálné píšu jen s jedním člověkem. Tedy ještě jsem mu z iPhonu nepsal.. Maximálně mě napadá ze by to mohlo být způsobeno tímhle: Jeden z těch lidí už par let nežije a ten druhej člověk má mobil po něm (jde o Android). Přitom je tam úplně jiná simkarta a ten mobil byl určitě odhlášen od Google účtu (nevím jestli i hardresetovan). Takže by se to nemělo stát, navíc pochybuju že by Android posílal informace o tom, kdo je v mobilu přihlášen. Bohužel jde o kontakt se kterým si píšu poměrně často a tak už nebylo v mých silách scrollovat do historie natolik abych to prověřil kompletně od začátku. Ale minimálně půl roku před smrtí toho druhého člověka, kdy jsem si s nim taky určitě musel něco napsat, tam od nej nevidím nic. Takže se to skutečně jeví jako chat dvou lidi, u kterého je z nějakého důvodu přidán třetí člověk. Dokázal by mi někdo poradit, jak se toho jednoho člověka zbavit a mít tam jen ten jeden kontakt (bez skupiny)? Ten kontakt co chci zachovat můžu vyhledat i samostatně mimo skupinu, ale tam je konverzace prázdná a měl bych to bez historie předchozích zpráv.

Odpověď na: Po migraci na iOS sloučení dvou lidí do skupiny

celý text

.