Zavřít reklamu
  • iPhone restore #50997

    Dobrý večer , mám taký problém, mám iPhone 7 plus normálne fungoval lenže dnes som ho reštartoval , a odvtedy začal dookola po zapnutí ukazovať len jablko zas vypne a zas ukszuje jablko a toto dookola , potom som stlacil tlačidlo na zníženie hlasitosti a na vypnutie a po chvíľke naskocilo že napojiť na pc a restore , keď ho napojim na iTunes ukazuje že treba oživiť a že bud obnoviť alebo aktualizovať po aktualizácii sa aktualizuje ale furt robí to iste , najskôr ukazovalo to restore obrazovka a napojiť ale po 10 min to zhaslo a zase furt nacitavalo jablko dookola , poraďte čo stym môže byt alebo urobiť či nejaký softvér neni nato som pocul nejaký imyphone čo to vie bez strát dať ale neviek čo vôbec stym je či to nebude hardvérové alebo tak , ale keď už po tom stlačení toho znížiť hlasitosť a vypnut tlačidlo a ukáže to napojít na pc a hore že support.Apple.com/iPhone/restore a napojim na kábel nofmalne zareaguje a ukáže tu chybu že treba aktualizovať oživiť ale keď dám aj aktualizovať po 10 min cca to zhasne a furt načítava logo Apple dookola. Čo robiť

Odpověď na: iPhone restore

celý text

.